Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldosok volt olyan hozzáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldosok volt olyan hozzátok csatlakozó srác/férfi, aki ragaszkodott ahhoz, hogy barátnőtök/feleségetek puncijába élvezzen el vagy nem szólt, hogy oda fog elmenni és meglepődtetek rajta, amikor megtörtént? F/32

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Én mint csatlakozó férfi tudok írni, én idegenekkel mindig gumiban csinálom az ilyesmit. De ha egy régóta ismert párral van dolgom akkor megbeszélés kérdése, eddig csak a pár kérte hogy élvezzek be.
2023. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

megbeszélés kérdése. Ha ez benne van, akkor nem szólok, mert megbeszéltük.


45/F

2023. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

A dolgot kezdjük ott, hogy ha a csatlakozó kívánságműsort akar rendezni ezt akarja, meg azt akarja de mi az adott dolgot nem, akkor nem fog csatlakozni. Nem a kiszolgáló, szórakoztató bábjai vagyunk hogy ugráltasson minket. Menjen akkor máshova mi meg választunk a többi jelentkezőből.

Ha akció közben nem tart be valamilyen játékszabályt akkor dettó, akkor és ott vége a mókának és kipenderítem a fickót.

A többi vonatkozásában meg ahogy fent is írják, gumival megy végig, úgy meg elmehet p.nciban is.

2023. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Ja és egy történet. Swningerben a tag ugyan gumiban ment el, de ahogy kihúzta egyből levette. A lány párja nem látta amikor levette csak azt hogy nincs gumi a csatlakozón. Nem sokon múlt hogy meg ne verje, ha nem vagyunk ott többiek és "igazoljuk" a beszállót tényleg volt rajta gumi amikor kivette akkor pár foga bánta volna a srácnak a storyt.
2023. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Azon lepődtem meg, hogy a feleségem elkezdett tablettát szedni, pedig mi gumiban csináltuk. Hamar rájöttem, hogy miért...
2023. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Én is mint csatlakozó férfi tudok csak írni, csak a kellő bizalom kialakulása esetén szeretem elhagyni az óvszert, anélkül nincs szex sem, beleélvezés meg főleg.

Korábban két pár volt akikkel huzamosabb ideig találkozgattam és ott egy idő után megbeszéltük, hogy nincs rá szükség, anélkül is biztonságos. Utána viszont rendszeres volt a creampie, mert nekik is az egyik kedvencük volt.

2023. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
A 3-masnak van igaza nem tudom miért pontozták le! Jelentkező van elég,pár viszont kevés! Én is csatlakozó vagyok. Fontos a bizalom enélkül nem megy! Láttam társkereső oldalakon negativ kommenteket is az illetőkről!
2023. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már régebben ismertük a férfit, mindig gumi nélkül csinálták és bele is élvezhetett bármikor.
2023. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

6os. Creampie... utána meg a párja is bele??

Én egyszer bepriccelek, utána már túl csúszós lesz a hely...

2023. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
9es. Igen, először mindig én, utána meg a párja. Nekik pont az tetszett, hogy olyan csúszós volt.
2023. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!