Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kényszerít, hogy odalent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerít, hogy odalent kényeztessem ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel egy ideje randizgatok, és természetesen már többször lefeküdtünk. Ő a harmadik nő két hosszú kapcsolat után, de valami furcsát tapasztaltam. Már többször szóvá tette, hogy én miért nem kényeztetem őt előjáték közben, vagy szex után. Már miért is kéne? Ez most valami új divat? Az eddigi párjaimnak bőven elég volt a szex magában, persze ők kényeztettek engem mert a szexhez az egy úgymond előfeltétel. De nem értem, hogy nekem miért kéne még felizgatni, amikor egy nőnek semmi dolga az ágyban, csak fekszik, nem kell teljesítenie stb. Más nők is elvárják ezt, vagy csak nekem van most pechem?


Férfi 28



2023. ápr. 10. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
90%
Sztem te maradj a markodnál vagy műpunci. Azt nem kell nyalnod bastya
2023. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
95%
Isten mentsen meg egy ilyen férfitől
2023. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas 🤡
2023. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom 🤦‍♀️
2023. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
94%
Ismerem ezt a típusú pasit. Nem túl nagy szerszám, 3 perc monoton reszelés, szpást elvárja, természetes erőszakosan torkozva, aztán azt hiszi, mekkora lepedőakrobata.
2023. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
94%
Még trollnak is gyenge vagy.
2023. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
93%
Aztaku, mekkora here vagy...
2023. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
92%
Jahaaaaaaaaj, de nagy kamu.
2023. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen megértelek. Nálunk a feleségemmel úgy zajlik a szex, hogy előjáték gyanánt végigsimít magán, aztán lábat "v"-be, és jön a lőcs! Teljesen boldog és elégedett az asszony! Meg is szokott dicsérni, ha elérem a másfél perces szintidőt a reszelésben.


Biztos, hogy a pároddal van a baj, amiért ragaszkodik ahhoz, hogy felizgasd őt a behatolás előtt. 😁

2023. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
3 perc haha ... nagyon el vagy te tévedve kisanyám. 25-30 perc minimum, ha nem vagyok formában de van az 40 is. Legutóbb is úgy kiabált a szóban forgó hölgyike éjjel 3kor hogy attól féltem átjönnek a szomszédok. Pont ezért nem értem hogy ezek után miért kéne még nekem további erőfeszítést tennem?
2023. ápr. 10. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!