Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a lány hülyített vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a lány hülyített vagy én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Online téren kezdtünk el beszélgetni. 1 nap folyamatos beszélgetés után megadta az elérhetőségeit, mert állítása szerint nagyon szimpatikus vagyok. Később felhozta hogy szeretne egy szexkapcsolatot a nyárra és kiélni magát mert már ősztől külföldön tanulásra fog koncentrálni.


Rengeteg képet küldött és már mondta hogy szeretne találkozni és szexelni mert nagyon felkeltettem érdeklődését minden téren.


Viszont egyik nap, hivott de én nem akartam vele beszélni mert épp pcn játszottam és ezt megírtam. Erre csak küldött egy szmájlit és letiltott mindenhonnét törölt.


Normális volt ez a lány?

Vagy csak én rontottam el?

Nem vagyok annyira tapasztalt hogy tudjam mit hogy illik



2023. ápr. 11. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked a játék volt a fontosabb,ezt ő is tudta. Ennyi,így jártál.
2023. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Elég kamunak tűnik a kérdés, szándékosan flamelnéd a népet, vagy csak idióta vagy.


Nálam megértették a csajok, hogy gamelek és nem érek rá.

2023. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor hülyített igaz?
2023. ápr. 11. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a sztorit már megírtad korábban is itt. Trollkodsz.
2023. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat vagy huulyitett, bar ha felhivott volna akkor ketlem. Inkabb hulye voltal h a pc fontosabb
2023. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elég instabil mentális állapotban lehetett arra gondolok, mert barátja megcsalta és nem rég szakított ezért vele.


Plussz ez sem volt normális viselkedés részéről hogy nem értette meg hogy nem ugrom amikor fütyül. Bár flegma voltam kicsit

2023. ápr. 11. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a "gémerkedés" fontosabb akkor mit reklamálsz? Biztos olyan szuperpasi vagy, hogy a csajszi nem talál hasonló, vagy nálad jobbat csettintésre a naponta tucatszám nála próbálkozók közül 😂
2023. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha rövid társalgás után jön az úúúúúgy ki vagyok éhezve, meg szexképek garmadája ott 99.99%-ban egy pasi van a túloldalt. Pont ezért kell a részletekbe belemenés előtt egy gyors telefonnal rendezni a dolgot és helyet, időt már telón megbeszélni.
2023. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Találkozni is akart de azt várta volna el hogy én menjek és nem kis távolság. Plussz nekem lett volna problémás mert ugye ott nincs lakásom és úgy hivott volna el amikor szülök nincsenek itthon.


Lehet hogy kamu volt de facen is felvett igy elég hihetőnek tünt mert volt 300+ ismerőse és családi képek stb.


De igen ennek ellenére lehetett vmi beteg állat. Legközelebb ugy lesz ahogy irod

2023. ápr. 11. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 pajtás ALAPSZABÁLY: amíg telefonon, vagy neten videón nem beszélték a másik féllel addig egy k.szott cm-t sem mozdulunk a randihely irányába.
2023. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!