Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a lány hülyített vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a lány hülyített vagy én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Online téren kezdtünk el beszélgetni. 1 nap folyamatos beszélgetés után megadta az elérhetőségeit, mert állítása szerint nagyon szimpatikus vagyok. Később felhozta hogy szeretne egy szexkapcsolatot a nyárra és kiélni magát mert már ősztől külföldön tanulásra fog koncentrálni.


Rengeteg képet küldött és már mondta hogy szeretne találkozni és szexelni mert nagyon felkeltettem érdeklődését minden téren.


Viszont egyik nap, hivott de én nem akartam vele beszélni mert épp pcn játszottam és ezt megírtam. Erre csak küldött egy szmájlit és letiltott mindenhonnét törölt.


Normális volt ez a lány?

Vagy csak én rontottam el?

Nem vagyok annyira tapasztalt hogy tudjam mit hogy illik



2023. ápr. 11. 11:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, ezzel a kérdés megválaszolva
2023. ápr. 11. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!