Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hány menetet bírtok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány menetet bírtok, nők, mit tapasztaltatok, hány menetet bírnak a férfiak átlagosan egy napon belül?

Figyelt kérdés
Csak hogy tisztázzuk, 1 menet jelen esetben 1 férfi orgazmust jelent.

2023. ápr. 13. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, 1 menetet bírnak
Nő vagyok, 2 menetet bírnak
Nő vagyok, 3 menetet bírnak
Nő vagyok, 4 menetet bírnak
Nő vagyok, 5+ menetet bírnak
Férfi vagyok, 1 menetet bírok
Férfi vagyok, 2 menetet bírok
Férfi vagyok, 3 menetet bírok
Férfi vagyok, 4 menetet bírok
Férfi vagyok, 5+ menetet bírok
53 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Nekem volt olyan partnerem akinél 3 menet is lement 2 órán belül. 3 élvezés a részemről, a nőnek szintén több (kézzel izgatással, nem aktus közben).


Nála volt eset, hogy 2-3x is volt élvezés rövid időn belül, de vele ritkán volt találka, férje volt, tehát tartósan sem tudtunk együtt lenni.


Barátnőnél meg ritkábban volt ilyesmi. Ritkábban esett meg.

A fenti partnernél a hasa volt izgató ennyire, ahogy simogattam.

2023. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Kb 25 éves koromig bírtam három menetet. Utána már kettő elég volt. Valahol 45-50 között lettem egylövetű. Illetve egy napon belül megy kétszer, de a kettő között legalább 3-4 óra pihi kellene Remélem, ez nem csökken tovább még egy jó darabig.

F53

2023. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként sosem ment igazán a 2 menet sem egymàs után, de néha sikerült azért. Mostanában màr szinte kizárt. Pont a múltkor az elsőnél nagyon hamar elmentem, és lenyomtunk meg egy menetet, de nagyon szánalmas erőlködés lett belőle, szinte teljesen lankadt voltam vègig, pedig nagyon kívántam a barátnőmet. A barátnőm is amúgy max 2 orgazmust bír, de sokszor az első után is már nagyon érzékeny lesz, és befejez szájjal olyankor. Szóval nem okoz nagy gondot, hogy nem bírom túl sokat, mert ő sem. 27 F
2023. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Egy szexen belül minimum kettőt igénylek, ha lehet három is, az a legjobb.

Egyazon napon, ha van rá mód, öt-hat alkalommal is jólesik.

Nyilván ez azonban függ a másik fél libidójától is, és nem találkoztam még olyannal, akinek egyezett volna az enyémmel.

Tudom azt is, hogy az enyém szokatlanul magas.

F/28

2023. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Jelenlegi párom egy aktus alkalmával kettőt bír, az első után még sokáig áll neki mint a cövek, úgyhogy általában ki is használjuk. Ha reggel és este is szexelünk akkor az 4 menetet jelent egy napon belül. L26
2023. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
8 volt a rekordom.
2023. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 14-ből csak egy pasi bírt egynél több menetet. Vele 3 volt, viszont mind nagyon rövid. Nekem eddig sosem volt elég, szóval nem tudom mennyi igényelnék.
2023. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
3 menet férfi részről csak mese habbal és csokiöntettel. Ha egy hétig nincs semmi akkor megy a dupla tár úgy, hogy a másodiknál még jobban is bírom. De a harmadik fájdalmas.
2023. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mimdentöl függ, főleg a partnertől.

Nekem az a tapasztalatom nőként, hogy a ferfiak általában 1 et birnak. A mostani párommal volt hogy 24 orán belül 4 volt, de ez egyszer az elején (nagyon kívántuk egymást)

Meg a volt párommal volt 3 amikor ki akart velem békülni és mindent bevetett😅 erdekes akkor nem volt fáradt😅

Szóval szerintem genetika is, meg akarat kerdese is 😊

De ha csak 1 van az sem baj, de az hosszú romantikus szerelmeskedés legyen😊

2023. ápr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a mostani barátnőmmel volt a legtöbb, egy délelőtt 7 menet. De ennek már 12 éve. Mainapság általában egy, ünnepi alkalmakkor 2 menet részemről. Sajna ez van, de még van.


F/63

2023. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!