Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki hallott már a Fegyencedzés...

Aki hallott már a Fegyencedzés c. könyvről és csinálta is rendesen az edzést, átlagosan milyen tempóban lett eredménye a munkának, mit tapasztaltatok, mennyire volt hasznos?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra jó a könyv, hogy megtanuld a mesterlépéseket. Közben nő egy picit az izomzatod, és azért egy eddzetlenhez képest eléggé erős leszel. (saját testsúlyos gyakorlatokban.)
2013. szept. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sága ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van.Én több kb 2,5 éve csinálom.Nálam is inkább az erőm nőtt mint az izomtömegem,kicsit azért persze az is,én amit észrevettem az az hogy melót nagyon jól bírom,mert pakoló vagyok.tehát ha testépítő fizikum vágyaid vannak,akkor ez nem neked való.
2013. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
állóképességre és erőre pályázok
2013. szept. 2. 21:01
 4/4 anonim válasza:
Ha állóképességet és erőt is szeretnél növelni a calisthenics segítségével, akkor a hosszabb edzésekre kell törekedned. Az első és legfontosabb, a jó alap felépítése. Nem tudom mióta csinálod, vagy elkezdted-e már, de amíg nem érted el a 4 legfontosabb alapgyakorlatból az 5-6. szintet, ne törekedj az állóképességre. Ha elérted, fokozatosan növeld a sorozatok számát, később pedig az ismétlések számát is. A híd és az egykezes fekvő kézenállásban sokkal nehezebb az előző 4 alapgyakorlatnál, ezeket akkor kezd el szerintem, ha már eljutottál az előbb leírtakig. Érezni fogod, mikor leszel alkalmas a következő szintre + így izom is ragad rád rendesen, ha normálisan eszel. (Ez a fajta módszer kicsit elkanyarodik a könyvtől a street verzió fele, de szerintem jobb is) Remélem tudtam segíteni ;)
2013. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!