Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 év együttélés után lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év együttélés után lehet a sex unalmas ?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt élünk de az utóbbi 2 hónapban szinte nincs is semmi és hiába próbálok valahogy hangulatot teremteni a barátnőm mindig fáradt vagy nincsen kedve hozzá. Régebben heti 2x vagy 3x volt miután összeköltöztünk és mindig jó volt de a barátnőm eléggé visszafogott a témában őt a szex része a kapcsolatban szerintem elhanyagolhatónak érzi legalábbis ő megvan nélküle de amikor van akkor ő is élvezi csak a hétköznapokban nagyon nehéz rávenni hogy legyen bármi is.

2023. ápr. 13. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Van valakije
2023. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Most már úgy is ott vagy neki, hogy le kellene feküdnie veled.
2023. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, pont 4 év együttélés után (ffi vagyok). Nem volt egyértelmű oka annak, hogy miért nem kívánom a szexet, olyan 4-5 hónapig tartott. Volt a háttérben pár probléma ami feltornyosult, az exemtől független. Amint ezek a problémák megszűntek, visszajött a libidó. Valószínűleg a stressz okozta.

Beszélgess vele, mérd fel mi zajlik le benne.

2023. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

a) verzió: hormonális ingadozás, fáradság, stressz (meg 30 különböző másik ok) - azaz alapból lecsökkent a libidó.

b) verzió: az érzelmi elhidegülés, eltávolodás egyik indikátora a lecsökkent együttlétek száma.

Az hogy a) v. b) meg neked kellene az apró jelekből látnod a kapcsolatban, te élsz benne.

2023. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség függő, de évek alatt rálehet unni a szexre egyetlen emberrel. Az emberek ilyenek, a legfinomabb ételt is meglehet unni, vagy a legszebb tájat is, szóval bármivel telitődni lehet.
2023. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Most lehet újat mondok, de próbáltad már megbeszélni ezt vele? Tudod, kint két értelmes ember...
2023. ápr. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Van valaki neki képben....
2023. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Vagy van valakije, vagy már elhidegült megunt.

Mind2 verzió rád nézve baj!

Ilyenkor 2 dolog lehet

.1. vársz hátha "megjavul" és közben magad oldod meg vagy nézel egy diszkrét szeretőt vagy prostit.

.2. megkérdezed mi van vele és ha neki így jó lépsz és keresel olyat akivel jó.

Én az 1es választottam..de nálunk gyerek is van

2023. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Előző elmondta a véleményem 👍
2023. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

#9 kösz 8as voltam.

Nagyon mást nem lehet tenni.

Én gyerek nem volna biztos hogy külön mennék.

2023. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!