Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják itt az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt az emberek, hogy a 17-18 centis pénisz olyan ritka?

Figyelt kérdés
A legtöbben elfogadják a 15 centis átlag péniszt, a legtöbb kutatásnak ez az eredménye. Ebből következik, hogy nagyságrendileg ugyan annyi 12-13 centis van, mint 17-18 centis. Márpedig a gyakori is tele van olyan kérdésekkel, hogy a 12-13 centi elég-e.
2023. ápr. 14. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Itt az oldalon nem az szerencsére a való életben sem
2023. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalt nőként mondom, hogy nem ritka. Szerintem több 17 centissel volt dolgom, mint 13 centivel. A ritka 20 centi felett kezdődik. És véleménye szerint 17 cm a tökéletes méret. Nem kell félni, hogy kicsúszik, minden póz lehetséges, a rövid szűkebb nőknek még általában pont megfelel, a nagyobbat szeretőknek meg már pont megfelel (a barátnőim és az én tapasztalataim alapján) Szóval ezért örülök, hogy nem nehéz találni ilyen méretű férfit.
2023. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ritka. Nekem is csak egy van belőle.
2023. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Legtobb férfi ekkora mérettel rendelkezik, egyáltalán nem extra
2023. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbb férfinak ekkora? Jó hogy nem ez az átlag. Nem olyan ritka, de a férfiak nagy részének 14-16 centi között mozog.
2023. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak 14 centi és 12,5 centi kerületű, a gyakori alapján kb esélyem nem lenne egy nőnél sem, mégis jelenleg egy olyan 43 éves nővel járok össze, akinek van férje és a férjének nagyobb van és egyébként nem is rossz az ágyban, ezt a nő mondta. De a nők nem csak egy péniszre vágynak.
2023. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem ritka a 17cm

Csak sok ember bebeszéli, hogy ritka mert ezzel gyógyítja a lelkét, hogy nem akkora

2023. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A pélóméret normál eloszlást mutat. Azaz a mediántól (átlagtól) történő statisztikai eltérés pont olyan gyakori felfelé, mint lefelé.

A GyK kérdéseinek az oka roppant egyszerű. Akinek 17-18 van az tudja hogy nagyobb az átlagtól és nem szorong a mérete miatt, így nem ír ki róla kérdést.

2023. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy nem ritka úgy, hogy 1. a pasik 1-2 centit simán, minimum ráhazudnak 2. a nőknek nem jó a szemmértékük, így elhiszik és az utána következőkre már ők is rárakják azt a 1-2 centit 3. sok pasi oldalról méri, de már láttam olyan képet is ahol alulról mérte az illető.


Érdekes, hogy szinte az összes tanulmány ami közöl eloszlást is ír kb 90 százalékra teszi a 16 centis vagy az alatti mérettel rendelkezőket. Az átlag méret még Bolívia, Szenegál, Kamerun területén sincs 17 centi. De biztos a kutatást végzők hazudnak, rontják el a mérést.


Nem azt mondom, hogy a nőknek nem a 17 centi az ideális, mert lehet. De semmikép sem lehet túl gyakori, átlag meg végkép nem.

2023. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 centi pont. Meleg vagyok, eddig 7 pasival voltam, mindenkinek nagyonn volt, mint az enyém. Igen, láttam már 20 centiset is, de inkább 16-17 a többség.
2023. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!