Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hosszútávú erényöv viselésne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszútávú erényöv viselésnek vannak egészségügyi kockázatai? Okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Szeretnénk ha a párkapcsolatunk része lenne immár folyamatosan az erényöv viselése, mivel mindketten szeretünk viselni ilyet (igen a pár női tagja is). Viszont ahogyan utána olvasgattunk a férfiaknál páran azon véleményen vannak, hogy a ketrecek hosszútávú hordása esetén egészségügyi problémák, pl merevedési zavarok lehetnek. Tudományos írást nem találtunk erről, ami alátámasztaná ezt. Nektek mi a véleményetek? Akinek van benne tapasztalata, vagy párja visel, esetleg orvos aki a témában tud nyilatkozni kérem írja meg a gondolatait róla. (Az is vélemény hogy mekkora debilek vagyunk, de ezen véleményeket inkább kérlek tartsátok meg magatoknak, nálunk ez normális fétis.)

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni!



2023. ápr. 15. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Nem okoz egészségügyi problémát hosszútávon sem
Igen, csökken a pénisz mérete hosszútávon, de merevedési zavart nem okoz
Igen, akár merevedési zavart is okoz
Igen, akár visszafordíthatatlan károsodást is okozhat
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Okozhat problémát. Pl a pénisz gyűrűt se lehet sokáig hordani. Nem vagyok szakember de biztos nem tesz jót a pénisznek hosszútávon.
2023. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfi oldal a könnyebb. Ott ha jó az öv mérete, akkor nincs semmi "fizikai" probléma. Mentális már más kérdés, hogy viszonyul a bezártsághoz.


A női oldal bonyolultabb, mert ott az igazi övet csillagászati áron méretre csináltatni kell. Kínai, aliexpressz társai nagyon gagyik. Lecsúszik a borítás, kidörzsöl sebesre stb. Meg persze nőknél a higénia fontosabb. Napi 1-2óra,városba séta, boltbamenni stb. Nem gond, de 7/24 már rizikósabb. A mentális dolog a női oldalra ugyanúgy igaz mint a férfire.


Ez egy komoly bizalmi játék, de nagyon jó ha be vannak tartva a megbeszélt szabályok.

2023. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan hordod, nem lesz baj. Nyilván lehet probléma ha nem értesz hozzá és nem tudod mit csinálsz, de normális körülmények között hosszútávon sem lesz semmilyen egészségügyi következménye.

Persze ha túl kicsi a méret és elszorítja a keringést, akkor lehetnek problémák. Ha katéteres erényövet hordasz 2 napig és kapsz egy húgyúti fertőzést, akkor is lehetnek problémák. Ha teljesen zárt, műanyag, nem szellőző erényövet nem takarítasz, nem veszel le naponta vagy nagyon max kétnaponta egyszer egy alapos mosakodásra, tisztításra, akkor is lehetnek problémák.

De ha odafigyelsz az egészségedre, akkor nem lehet egészségügyi következménye.

2023. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én férfiként még nem találtam olyat, amit 6-8 óránál tovább tudtam volna hordani. Kb 6 fajta volt már rajtam, és mindegyikkel volt valami gond. Én arra jutottam hogy ezek vackok, és 1-2 óra játszadozásra valók. Milyen van nektek?
2023. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy működnek ezek?


F/24

2023. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 5 éve hordok erényövet. Kisebb nagyobb megszakításokkal. Minden okés. Persze a méret stb legyen jó. Ha kidörzsöli, stb, nem hordom pár napig.
2023. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!