Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat az a helyzet, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat az a helyzet, amikor felöltözött lány(ok) előtt vagyok meztelenül. Tudtok olyan szituációt, vagy helyet, ahol ezt át lehet élni?

Figyelt kérdés

Van más is, aki élvezi az ilyesmit?

Pl. ha elmegyek egy női urológushoz - bár az nem igazán izgató...

Olyan naturista hely, ahol sokan ruhában vannak, de megengedett a meztelenség?

Vagy bármi hasonló ötletetek van?

Nyilván NEM mutogatásra gondolok, szóval senkit sem bántva.



2023. ápr. 18. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Dr. Szabó Annamária (57), urológus vagyok, keressen bizalommal.
2023. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz modellnek aktrajzolóknál.
2023. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 ahhoz úgy is kell kinézni... és képes lenni órákig mozdulatlanul maradni az előre beállított pózba.

CFMN-nek mondják, látogass el egy BDSM partira ott nem fogja zavarni a közönséget (de célszerű 1-2 BDSM kiegészítőt magadra dobnod hogy meglegyen a dresskód szerinti összkép).

2023. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 subrette ***** válasza:
100%
Bécsben a Neue Donau partján van kijelölt naturista szabadstrand. A gát tetején megy a kitáblázott kerékpárút. Itt lehet meztelenül lenni a kerékpárúton biciklizők, görkorizók előtt.
2023. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Perverz, szadista testtanárnő + lelkesen figyelő pompomlányok:

[link]

2023. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is élvezem az ilyet, leginkább gyantázásnál van erre lehetőségem, bár az a gyakorlatban nem annyira izgató.
2023. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon az udvaron, kertben szoktam meztelen lenn. Vettem már át szorólapot meztelen, és adtam utbaigazitást is :)
2023. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja, te vagy az, aki a múltkor pucéran sétált a kálvin téren?
2023. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van más is, akinek hasonló az érdeklődése? Privátban is szívesen megbeszélném a tapasztalatokat :)
2023. ápr. 20. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Clothing optional" elven működő strandokon is esély van erre. Itt mindenki választása szerint lehet akár fürdőruhában, akár nélküle.

Régebben a Luppa-tó, amíg nem volt bekerítve és nem hivatalos szabadstandként működött, a tó közepén levő földnyelv közmegegyezés szerint ilyen volt. Nem tartozott sem a hallgatólagosan naturista részhez, sem a legdélibb csücsökben levő fürdőruhás "családi" fürdőhelyhez sem. Itt szabadon lehetett akár fürdőruhában, akár anélkül lenni. Tengerparton most is vannak ilyen helyek.

2023. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!