Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne kimozdítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kimozdítani a férjem ebből? Ötlet, tapasztalat,tanács jöhet. Szeretőt nem keresek. Helyzet lentebb

Figyelt kérdés

Én a 30as évei elején vagyok, ő közel a 40hez, van 2 szép, egészséges gyerek, ház, kocsi stb... ez mind szép és jó.

De ő meghízott, nem kicsit, elhagyta magát. A családra fog mindent, hogy nincs idő, fáradt.

Persze ledolgozza a 8 órát és hazájának.

Én intézem a fiúkat, van egy jól menő vállalkozásom, viszem a háztartást (főzés, mosás, takarítás ez néha segítséggel - takarítónő). Majdnem minden este meleg, friss vacsora várja. Ő a telefonját nyomkodja, sorozatozik, dugi csoki, dugo nasi.

Persze én sem úgy nézek ki, mint 20 évesen, 2 gyereket szoptattam, plusz az évek, de rendszeresen edzek (nyilvan ezt is oldjam meg napközben, mert farafza gyerekekre vigyázni), nem vagyok túl súlyos. Csinos, nőies, adok magamra, nem slamposan vagyok otthon se. A gyerekeket havi 2-szer leadjuk, hogy legyen közös szabad esténk.

Tényleg nem tudok mit tenni, de már odáig jutott a dolog, hogy nem izgat fel. Ha szólok, akkor az a válasz , hogy én se úgy nézek ki, mint 20 évesen... Sejtem én se vagyok 10 év után olyan izgató. Próbáltam feldobni a szexuális életünket ruhákkal, játékszerekkel. Mondtam próbáljuk ki a swingert, hármast vagy egyszerűen keressen egy csajt, mindegy, de valamit ami kimozdítja.

Nekem nagy az "étvágyam", közben kielégítetlenség, szexualis frusztrációm van.

Nincs jobb ötletem, nem tudok mit tenni.

Ez a 40 a férfiaknál valami nagy trauma ? És egyre rosszabb...



2023. márc. 24. 20:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%

Szegény férjedet megértem amúgy... hát nem kellett volna ennyivel fiatalabb nőt elvennie. :(


Megértem, hogy elfáradt, annak ellenére hogy én pont az ellenkezője vagyok, és részedről tök szuper dolognak tartom amiket felvetettél neki (swinger, hármas stb.)

2023. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy valami megoldási javaslatot is írjak... amennyiben a férjednek szellemi munkája van, akkor a testmozgás, testedzés a tesztoszteron szintjére is jó hatással lenne. Ami növelné a férfias viselkedését és az önbizalmát is.


Ha fizikai munkát végez, akkor lehet hogy már fáradt lenne ehhez


1-es voltam.


36F

2023. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Igen. Ezt mondom neki, hogy menjen el.

Ülőmunka. Én el vagyok a gyerekekkel is végig, ha lenne kedve, ereje elmenni.

A pincébe vettem pár dolgot, szóval ha csak elkezdené, akkor se kellene túl messzire menni.

2023. márc. 24. 20:39
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Sok férfi egy idő után (nyilván a nők is) ellustulnak. Neki nincs kedve ehhez, nem akar mozogni, sajnos ez van. Nem passzol az életmódotok. Mennyit hízott, ha nem titok?
2023. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem van olyan ember aki akar és hajlandó változtatni, és van olyan aki a kényelmet és a nyugalmat szereti...

Van átmenet a kettő között, de ehhez szintén akarat kéne.


Az a helyzet hogy van olyan embertípus aki a szexualitást hanyagolva is jól tudja érezni magát. Pl: horgászik stb.


Tényleg már annyi mindent bedobtál hogy nem tudom mit tehetnél...talán kicsit túlságosan is elkényeztetted az elmúlt évek alatt. Bárcsak tudná milyen szerencsés

2023. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Dugj félre, meglátod az majd megmozdítja ha kiderül.
2023. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#4es 30 kg biztosan, meg amikor összejöttünk rendszeresen sportolt, izmos volt, most meg semmi.


#5 igen ebben van valami, ő kertészkedik.


#6 Nem akarom megalázni és összetörni se.

2023. márc. 24. 21:58
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Egy értelmes nő és egy ilyen férfi van mellette aki nem becsüli.


Nőként mondom, ez tényleg elkeserítő lehet. Közben meg becsületes vagy és nem szeretnél félremenni.



Mennyi stressz éri a mindennapokban?:/

2023. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#8

Nem tudom felmérni. A munkaköri nem stresszes, persze vannak olyan időszakok.

Ő nem bírja a stresszt, ezt tudom, de nem is akkora a nyomás

2023. márc. 24. 22:08
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem az ilyen embereket, nem tudják milyen mázlisták. Én elmúltam 50, a felségem majd 10 évvel fiatalabb, 3 kisgyerek, de próbálok mindent megtenni, hogy tartsam a lépést. Kicsit zökkentsd ki, menj el bulizni egyedül, stb, hátha akkor észhez tér.
2023. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!