Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szinte soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szinte soha nem kezdeményez, holott nagyokat élvez amikor együtt vagyunk. Nincs szeretője ez biztos. Van más is ilyen helyzetben mint én, és hogyan reagál erre?

Figyelt kérdés
Engem ez eléggé zavar, de mit tennél te a helyemben? Igaz már nem vagyunk fiatalok, de akkor is jól esne ha ő is közeledne felém néha... Férfi kérdezővagyok.

2023. ápr. 21. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a gondom nőként. Mindig én kezdeményezem a szexet. Fogalmam sincs miért ilyenek, de frusztráló, mert egy idő után mintha: na jól van, megkaphatsz érzése lesz az embernek, aztán már kezdeményezni sincs kedve.
2023. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Örülj, hogy egyáltalán hajlandó széttenni a lábát! Középkorú nőknél már ez is nagy dolog.
2023. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy mint az első. Nő vagyok én is. Évek óta csak akkor van szex ha én kezdeményezek, és egy idő után bele fogsz fáradni. Én is azt tettem, már engem sem érdekel. Mármint nem a szex, hanem hogy vele legyek.
2023. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt akarja, hogy igazi kani legyél hódítsd meg, kezdeményezz. Sub hajlam esetén nem gyakori a kezdeményezés
2023. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"Engem ez eléggé zavar, de mit tennél te a helyemben?"

Leülnék vele beszélgetni, elmondanám neki, hogy nekem hosszú távon egyre zavaróbb, hogy úgy néz ki, mintha csak nekem lenne igényem a szexre ő meg csak "miért ne" alapon belemenne, és megkérdezném, miért van ez, valamint mit kéne másképp csinálni, hogy ne így legyen.

2023. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ezen már régóta túl vagyunk, mármint a megbeszélésen.
2023. ápr. 21. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Sok nőbe nagyon erősen bele van nevelve hogy ő nem lehet szexuális lény vagy kezdeményező. Erről nem lehet eleget beszélni egy egészséges kapcsolatban ha problémáitok vannak, tehát nem vagytok túl rajta egyáltalán.
2023. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 És mit mondott?
2023. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy eü oka van, és hormonálisan van lent a libidója. Nekem endometriózis miatt kellett gyógyszert szednem, és bizony ugyanezt tette velem.

A párom megértette, de ő is mondta, hogy kiábrandító, hogy sosem lát rajtam lelkesedést :/ igyekeztem nem elhanyagolni, de olyan ez, mint mikor karácsonykor a harmadik nagy zabálasnak állsz neki, és hiába tudod, hogy finom az a töltött káposzta, nem visz rá a lélek, hogy leülj az asztalhoz enni belőle 🤷‍♀️

Sajnos itt csak a türelem segít, esetleg kérdezz utána, hogy orvosi oka lehet-e, pl a Hasimoto is okozhat alacsony libidót, meg még csomó más dolog. Talán gyógyszeresen megoldható a probléma. (Nálunk pl már nem áll fenn, de kb 3 évig jártunk ebben a cipőben)

2023. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor nőként kezdeményeztem, sokszor elutasított....aztán leszoktam róla. De mi megbeszéltük, hogy igy jobb neki.
2023. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!