Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, ha lakotarsai vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, ha lakotarsai vannak az emvernek, az mennyire gazos szitu szexkapcsolat kialakitasahoz?

Figyelt kérdés
Nem gaz ugy csajozni, hogy ok, akkor gyere fel hozzam, de en csak egy szobat berlek? Mielott meg barki mondana, hogy ne legyek annyira spur, Angliaban vagyok, es tobbet fizetek a szobaert, mint otthon egy belvarosi lakasert... :D

2023. ápr. 21. 18:20
 1/9 A kérdező kommentje:
*emBernek
2023. ápr. 21. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Többet fizetsz a szobáért, de a jövedelmed is több!
2023. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne magyar csajt keres..
2023. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es: es ez most miben lenyeges info? Szobat berlek Angliaban, mert itt dolgozom, de itt is akarok csajozni (a szobamban).
2023. ápr. 21. 18:49
 5/9 A kérdező kommentje:
#3-as: miert keresnek csak magyar csajt? Ha egy magyar csaj jon szembe velem, akkor nem fogom elkuldeni, de nem csak a magyar csajokra vadaszom... 2-bol 2 fantasztikus valasz idaig, szuperek vagytok! :D
2023. ápr. 21. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Londonban eléggé megszokott, hogy a fiatalok vagy a családdal, vagy lakótársakkal élnek. Ritka, aki egyedül bérel lakást.
2023. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy mennyiért, ha csak egy szobát bérelsz, spúr vagy.
2023. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár éve havernál laktam, az ő szobáján kellett átjárni, hogy az enyémbe bejussak. Dugtunk mint a nyulak a barátnőmmel, kb mindent hallott. Mondjuk a csajom sem volt szívbajos, egy picit az elején még szégyelltem magam, de hamar elmúlt
2023. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, laktam iyen lakóközösségben két haverral
2023. ápr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!