Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszantartó szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszantartó szexkapcsolat kialakítása szexistenség vagy szerencse kérdése? Esetleg csak legenda, ami miatt a jó külsejűek vannak előnyben teljesítménytől függetlenül?

Figyelt kérdés

Személyesen nem ismerek olyan férfit, akinek hosszabb szexkapcsolata lett volna, viszont neten lehet ilyeneket olvasni, itt viszont azt mond (hazudik) az ember, amit akar.


Úgyhogy az érdekelne, hogy akinek ténylegesen van ilyen, az hogyan alakította ki?


Állítólag nem vagyok rossz az ágyban, de mégis minden nő párkapcsolatot akar tőlem, de abban a fullasztó formában, úgyhogy emiatt vége szokott lenni.


Viszont a külsőm nem az az adonisz, akit minden harmadik nő megnéz meg aki Tinderen 70-80 matchet összegyűjt és odamennek hozzá, hogy "Szia, a barátnőmnek nagyon tetszel." ez eléggé behatárolja a lehetőségeimet.


Most pedig dilemmában vagyok. Az egyik gondolatom, hogy nagyon nehéz találni olyan nőt, aki belemegy egy ilyenbe, de nem adom fel, csak nem tudom hol keressem, interneten teljesen esélytelennek látom.


A másik, hogy nem véletlenül alakult ki, hogy a férfiak sűrűn cserélgetik a partnereiket, mert annyira kicsi az esélye hosszantartó szexkapcsolat kialakításának, hogy sokkal kézenfekvőbb csak úgy összejönni, aztán várni, hogy a csajnak mikor esik le a tantusz, hogy nem akarsz elköteleződni. Ezt régebben mindig etikátlannak éreztem, de azóta átértékeltem a dolgokat és azt hittem elég nagyon jónak lennem az ágyban és mindent megtenni a nőért (mert erről is sokat lehet hallani, hogy panaszkodnak nők, hogy a párjuk nem jó az ágyban, meg hogy mennyi önző férfi van) és akkor majd belemegy abba, hogy ennél többet nem igazán akarok. De mindig kenyértörésre került sor.



2021. máj. 18. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
ha nagyon jó vagy, akkor a csaj belédszeret, többet akar. Ha nem vagy jó, akkor lepattint. Ennyi a képlet. Valóban szerencse kérdése csak, hogy kifogj egy érzelmek nélküli, zombiüzemmódban működő nőt.
2021. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult ki, kb már 3 éve, hogy bekamuzta, hogy kapcsolatot akar. Mikor kiderült, hogy csak így akart megkapni, akkor dobtam. De mindig visszajött én meg úgy voltam vele, ha nincs jobb, akkor legalább érezzem magam jól vele. Végül megszerettem, mint embert és a külsője is nagyon tetszik, igaz a barátnőim szerint 10/5, de nekem ő 10/10! Annyira jól elvagyunk szexen kívül is, hogy végül vele maradtam. Ez a mi sztorink.!
2021. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők tudat alatt azért mennek bele a szexkapcsolatba, mert abban reménykednek, hogy a jó pasit majd így, szexen keresztül meg tudják győzni. Ezért bukik ki mindig idővel, hogy a nő többet gondolt.
2021. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos külsővel rendelkezem.Nem vagyok egy Adonisz.Mégis több szexkapcsolatom is volt már.És mindegyiket a neten alakítottam ki.

Ismerkedtem,beszélgettem,kialakult.

Nem kerteltem ,és nem hazudoztam,nyíltan és őszintén elmondtam hogy jelenleg mire vágyom,és mit szeretnék.Valamint nem ajtóstul rontottam a házba.

Kölcsönösen meg kell ismerni egymást ,a külső szimpátia és vonzalom mellett itt is fontos a jellem,hogy megkedveljen a másik.Ne legyek számára teljesen idegen.

Persze mivel a nők legtöbbször ennél jóval többre vágynak,ezért nehéz ügy,de vannak olyan élethelyzetek a nők életében is,hogy pont kapóra jön egy ilyen kapcsolat,ahol nincsenek kötöttségek.

Úgyhogy szerencse is kell hozzá,jó helyen kell lenni jókor :)

36 F

2021. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szerencse kell hozzá. Kevés az olyan nő, aki egy jó szexkapcsolatnál megmarad a szexnél és nem akar többet.


#4: Azért, ha sok ilyet összehoztál, akkor nem nézel ki rosszul. Valamiért csúnya embereknek nem megy. Átlagos kinézetű férfiaknak max néha 1-1.

2021. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült. Már több, mint egy fél éve tart. A lány és én szöges ellentétei vagyunk egymásnak világnézeti, gondolkodásbeli téren, de a kémia valósággal szikrázik.

M

Jön minden héten 1-2 napot nálam alszik. Pont elég.

Meg is őrülnék, ha valaki itt lenne folyamatosan.

2021. máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!