Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akart volna mondani? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart volna mondani? L

Figyelt kérdés
Előrehajoltam egy pasi előtt (a fenekem volt felé) de nem tudtam, hogy ott volt mögöttem. És amikor észrevettem, és hátranéztem, akkor csak ott állt és nézett rám, aztán ilyet mond, hogy: "nem merek mondani semmit, mert kapnék egy pofont"
2023. ápr. 22. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy mit mondott volna? Egy értelmes igazi férfi megnevettetett volna, felszedett volna vagy bármi!

De te b+ ezen pörögsz még mindig, pedig csak egy kis szerencsétlen retek éretlenül viselkedett előtted! Komolyan, még egy utcai árokásó melós is csinált volna valamit, nem úgy mint ez a fogyatékos kis görcs...

2023. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!