Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabeszkajoy kérdése:

Fiúk volt már olyan női partneretek, aki szopás közben ha beszéltél hozzá vagy ő akart valamit mondani, akkor nem vette ki a szájából a farkatokat hanem vele együtt beszélt? Ha igen, akkor mit gondoltatok első alkalommal?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 04:39
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a kérdést legalább nem teszik fel napi 10x :DDDDDD


Ezzel konkrétan nem volt, de voltam egy olyan lánnyal aki mindig képes volt oda nem illő dolgokról beszélni csókolózás vagy izgatás közben is. Amiből lejött, hogy totál nem akar hangolódni fejben, neki természetes volt hogy ha megsimogatom, becsukom a szemem és lágyan megcsókolom hogy kapcsolódjon ki és zárja ki a világot, ahelyett 2mp után nekiáll pofázni hogy jaj, mi jutott eszébe, valami teljesen érdektelen dolog. Szóval ugyanez jutna eszembe gondolom, hogy ez bolond. Azért szex közben normális ember nem beszél a nappali teendőiről.

Vagy ha félreértettem a kérdést, és nem az a lényeg hogy közben dumálni akar, akkor nem tudom hogy kell azt elképzelni, akkor eleve elég furán csinálhatja ha képes szótagokat formálni. Nem tudom, téged hogy szopnak hogy ilyen fel tud merülni de valószínűleg már ott is vannak érdekességek.

2019. ápr. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém elég tömzsi, vaskos, ha igazán beáll, örülök, ha befér a szájába a felső harmada. Esélytelennek látom, hogy megszólaljon közben.
2019. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudott beszélni úgy, hogy szoptattam... :)
2019. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Igen, mindig kérdeztem, hová menjünk nyaralni, erre Ő :

-Honolulu....

S hová nem megyünk? :

-Kamcsatka...

-Ááááá...!

2019. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!