Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezzel valójában mit akart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel valójában mit akart mondani?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal, és azt mondta, hogy nem akarja hogy bármelyikünk is úgy érezze, ki van használva. Nekem sosem jutott eszembe, hogy bárkit is kihasználjak, és az, hogy ő kihasználásról beszél már az ismerkedéskor, kicsit elbizonytalanított. Olyan érzésem lett, mintha pontosan ő lenne olyan, aki kihasználja a másikat. Szerintetek valójában miért mondta azt amit?
2022. dec. 27. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Freudi elszólás.

Menekülj!

2022. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit mondott azok után én is azt kezdtem el érezni, hogy meneküljek, mert valami nem stimmel vele. (Emberileg sem, ha képes ilyet mondani.)
2022. dec. 27. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Bennem valószínűleg inkább az az érzés jönne elő, hogy kihasználom a másikat, mintsem engem használnak ki. Vagyis bennem ez a kérdés vetődne fel egy adott ponton. 😅


Mármint például az egyetemen az egyik barátom rengeteget segített és nyilván én sem tagadtam meg tőle soha, ha éppen tudtam segíteni. De úgy érzem, hogy ő sokkal többet segített nekem, mint én neki. Viszont ő meg pont fordítva gondolja. 😅


23/f

2022. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak tenyleg nem szeretne, hogy a vegen koppanjon valaki? Mondjuk nem artana tudni, hogy ez milyen kontextusban hangzott el tole, mert azert nem mindegy.
2022. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A semmiből mondta. Nem volt előzménye.
2022. dec. 27. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Szex kapcsolatot akra nem többet. Ezen nincs mit ragozni.

Nem kell túl gondolni se.

2022. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os: a “nehogy barmelyikunk is ugy erezze, hogy kihasznaltak” azt ugy is lehet ertelmezni, hogy az illeto nem biztos, hogy a jovoben le fog/ vagy le akar majd fekudni a kerdezovel, es ezert, hogy a kerdezo se jarjon porul a vegen, inkabb elore leszogezi (ergo ne erezze magat kesobb valoban kihasznalva Pl. hogy vart, vart es csak vart, de a nyalcsorgatasan kivul nem tortent semmi). A 6. Hozzaszolason azert szivtam igy fel magam, mert bar lehet azt gondolod szexkapcsolatot akar, de a valosagban eppen az ellenkezore celoz Pl. En magam is szoktam ismerkedesnel olyan felutessel kezdeni, hogy igen majd alakul es lesz ami lesz, de, hogy a vegen ne erezze magat atcseszve senki, ha mondjuk nincs meg a kemia, vagy menet kozben kiderul, hogy amugy nincs vonzalom, akkor a ram pazarolt ido miatt ne erezze magat kihasznalva, hogy az idejet raboltam. Igen, sajnos itt mar ezt elore kell vetiteni, mert itt mindenkinek alap, hogy elso alkalom kefevel vegzodik. Ugyhogy ennyit arrol, hogy csak szexkapcsolatot akar, lehet pont nem..
2022. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé hangsúlyozza a szexuális előéletét, amifonoman szólva mozgalmas volt
2022. dec. 27. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezert erdeklodtem korabban a szovegkornyezetrol/ kontextusrol/ elozmenyrol. Igy, hogy ezt jelzed, valoszinu mire akart celozni, de ha ezt nem irod akkor tovabbra is ket oldala lehetne ennek az ermenek.
2022. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!