Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lidocain spray használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidocain spray használata férfi orgazmus késleltetéséhez? Volt aki már próbálta?

Figyelt kérdés

Urban legend, vagy tényleg lehetséges? Munkahelyen idősebb férfi kollégák hencegtek egymás között mikor beléptem, h anno lidocain spray-vel fújták be a makkukat, h tovább bírják a szexet.


24/F



2023. ápr. 26. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak gondolkodj azon, hogy ugyanaz a szer kerül be a hüvelye is. Ergo adtál a szarnak egy pofont
2023. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Jól látod városi legenda. Az orgazmus döntően fejben dől el, hiába fújkálod Lidocainnal. A legszélsőségesebb korai magömlésesnek még behatolás sem kell már akkor eldurran ahogy leveszi a nadrágot.

A kollégáid szívattak te meg veszed az ívet.

2023. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiatal, ők a 60+ évesek. De akkor szívattak csak! Hencegtek azzal is, h befújták a spray-vel csaj szájba vette a hímtagot és artikulálatlan arcot vágott. :D
2023. ápr. 26. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Késleltetős kamagra.
2023. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Sok évvel ezelőtt próbáltam, még fiatal koromban. Egész jól bevált, tényleg elnyújtotta a dolgot.

A havernak orvos írta fel, ő adta az ötletet - meg a sprét is.

2023. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg működik. :D
2023. ápr. 26. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint tök mindegy mit írunk, te úgyis csak a neked tetsző válaszokat veszed figyelembe...
2023. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Butaság 7-es! Nagyon is odafigyelek a hozzászólásokra. Az 5-ös szerint működik, hogy trollkodott-e csak azt nem tudom, mindenesetre kipróbálni nem fogom.
2023. ápr. 26. 19:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Az orvos írta fel dolog tényleg kicsit sántít jobban elolvasva.
2023. ápr. 26. 19:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Vannak erre spckó sikosítók is.

Erről még nem hallottam, de elképzelhető. Ugyanis az ilyen sikosítók is érzéstelenítőt tartalmaznakamiket viszont csak gumival kombinálva éri meg használni. Ugyanis hüvelybe kerülve, ott is kifejti a hatását, és vége a gyönyörnek.

Ha viszont korai magömlésben szenvedsz, azaz 10-15 másodperc, vagy mint írták még akár a gatyába elsülsz, akkor lóf@szt nem ér. Viszont a 3 perből símán tud 10-15 percet varázsolni. Ami megfelelő technikával kombinálva, na és kellő méret esetén kielégít majdnem minden nőt annyira, hogy elég legyen számára annyi. Persze vannak mohóbbak, de 3 menetesnél erősebbel még nem találkoztam.

2023. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!