Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lidocain spray használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidocain spray használata férfi orgazmus késleltetéséhez? Volt aki már próbálta?

Figyelt kérdés

Urban legend, vagy tényleg lehetséges? Munkahelyen idősebb férfi kollégák hencegtek egymás között mikor beléptem, h anno lidocain spray-vel fújták be a makkukat, h tovább bírják a szexet.


24/F



2023. ápr. 26. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen az az artikulálatlan arc?
2023. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat. A 2-3 perces menetidőm szeretném elnyújtani az én örömömre is 5-8, de akár 10 percre. Gumit használok mindig. De majd más lehetőséget keresek a gyönyör elnyújtására.
2023. ápr. 26. 21:31
 13/16 anonim ***** válasza:

Na és mi van ha elmész 2 perc alatt ? Egy kedves jólelkű lányt pont nem érdekel, hiszen ha ilyenkor kiszállsz belőle, tovább símogatod, elkezded nyalni, akkor ő is elélvez. 10-15 perc múlva meg ő kezdjen el szopni, és folytathatjátok tovább, neeem ?

Vagyis tökmindegy ki mikor élvez el. A baj akkor van, ha a srác lefordul 3 perc után a lányról és ott hagyja egy sörért, vagy a TV tavirányítóért.

2023. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is! Odaadó, kedves és lelkes vagyok és természetesen mindent megteszek én is a partner öröméért, csak éppen a kedves, jólelkű lányt nem találom sehol. 🤷🏻‍♂️
2023. jún. 7. 10:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező teljes mértékben.
2023. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Eddig lidocain kenőcsöt használtam erre a célra, az is jó de macerásabb a felszívódás miatt, most lidocain spray-re váltottam, ez a tuti!

Én lemosom 10 perc után, a partner így semmit nem észlel belőle, a sex ugyan olyan jó, csak sokkal tovább bírom. Spray nélkül 2-3 perc óvatos tempóba, spray-el lehet veretni rendesen és 10-15 perc is lesz.

jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!