Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak nagyon kicsik a mellei?

Figyelt kérdés

Eleve is elég vékony voltam, de betegség miatt mégjobban lefogytam. Hízni sosem tudtam könnyen, nem nagyon jönnek rám fel a kilók, ami régen nem volt probléma, de most örülnék egy kis plussznak.

Mostmár ánnyira nem zavar a dolog, kezdem megszeretni a testem így is, de bejön másnak is?

A melleim kicsik voltak, és azok is mégkisebbek lettek.


22/L



2023. máj. 2. 17:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejönnek a kisebb mellek is ugyanúgy, mint a nagyobbak.
2023. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
163x válaszolva ugyanarra a kérdésre...igen.
2023. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Én alapból a ducibb alkatot szeretem, viszont mellből nagyon sokáig a tenyérnyi volt a kedvencem, talán manapság is az, viszont a nagyobb, akár lógósabb melleket is nagyon imádom. Ezt tapasztalatból mondom.


A te esetedben ami még fontos lehet, inkább egy tanács...legyen önbizalmad!

Nem a melled, vagy a vékonyságod lehet elriasztó, hanem ha érezhető az, hogy te nem szereted magadat, szégyelled a testedet, vagy kifejezetten zavar ez a dolog.

Hidd el, ha valaki veled van, szeret és azt mondja izgató a kis melled, vagy bármelyik részed, akkor lehet őszinte! Nem jó érzés lyukas köröket futni a "biztos?" "nem csak azért mondom, mert..." és hasonló gondolkodással!

Belsőre is legyél vonzó és szexi :)


30F

2023. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méret a lényeg. A kis mellnek is van formája, bármilyen kicsi is. Ha pedig ez vékony alkattal társul, az jól kiegészíti.


Számomra a kis mell rettenetesen cuki, nagyon szeretem.

2023. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem a kis mellek a kedvenceim.


AA-A, max B.

2023. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
Mire fel ez a lepontozás? 1-es voltam.
2023. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
#7 így jartal
2023. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a lényeg! Valakinek ez áll jól, valakinek pedig az. Lehetsz sexy így is!


23F

2023. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sincs mellem hiába hizok nem oda megy akinek ez nem tetszik nem az én bajom 🤷‍♀️
2023. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!