Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak nagyon kicsik a mellei?

Figyelt kérdés

Eleve is elég vékony voltam, de betegség miatt mégjobban lefogytam. Hízni sosem tudtam könnyen, nem nagyon jönnek rám fel a kilók, ami régen nem volt probléma, de most örülnék egy kis plussznak.

Mostmár ánnyira nem zavar a dolog, kezdem megszeretni a testem így is, de bejön másnak is?

A melleim kicsik voltak, és azok is mégkisebbek lettek.


22/L



2023. máj. 2. 17:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

Nekem mindig is kis mellem volt, A-B közötti, én szeretem így, alapból az alkatomhoz is ez arányos. Mindig is nagyon sok pasinak tetszettem, sose gondoltam, hogy ez akadály lenne. Aki a nagy mellekre bukik, az meg úgysem hajt rám.


Amúgy én is sokáig nagyon vékony voltam, 18 körüli BMI-vel. Ektomorf alkattal szinte csak kondizás, súlyzós edzés és kalóriadús étrend mellett érhető el súlygyarapodás. Nekem így sikerült feltornázni 20.5-re a BMI-met (157 cm 51 kg). Így most jól érzem magam, kerek a popsim, formás a combom, nem érzem már olyan kis anorexiásnak magam😆Úgyhogy neked is ezt tudom javasolni, ha hízni szeretnél. De amúgy a vékonyka lányoknak is van rajongótábora, ne aggódj.

2023. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
82%
Küldesz képet?
2023. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
25%
Vékony nőn is a nagy mell áll jól.
2023. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
41%
Ha minden más rendben van, k.ra mindegy a mell!
2023. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 ThePoeticOne válasza:
31%

Tökéletesek. Ha egy normális, értelmes leányzóról van szó, akkor egyáltalán nem lesz probléma a kicsi mell. Hidd el, akármilyen hihetetlen, vannak olyan srácok is (köztük magam is), akiknek jobban bejön ha kicsik a lány mellei, mint ha nagyobb lenne mint a feje.

Nekem pl. a "kedvelt" nőszemélyem pálcika vastagságú, se cici, se fenék, de a meseszép mosolya és ragyogó szemei sokkal imponálóbbak, mint ha nagyok lennének a mellei. Bár az én esetemben ez a hölgy egy kötsög pics, még szebb szóval is mondva, de a kicsi mellek egyáltalán nem tántorítanak el egy nő mellől.

2023. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
84%
Figyu, ha nincs műkörmöd és nem fiat 500assal jársz, akkor nincs semmi gond ezzel. 😇
2023. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!