Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik, ha egy lánynak nagyon kicsik a mellei?

Figyelt kérdés

Eleve is elég vékony voltam, de betegség miatt mégjobban lefogytam. Hízni sosem tudtam könnyen, nem nagyon jönnek rám fel a kilók, ami régen nem volt probléma, de most örülnék egy kis plussznak.

Mostmár ánnyira nem zavar a dolog, kezdem megszeretni a testem így is, de bejön másnak is?

A melleim kicsik voltak, és azok is mégkisebbek lettek.


22/L



2023. máj. 2. 17:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, hogy van, akinek az tetszik. Mivel én mellmániás vagyok, úgy fogalmaznék inkább, hogy tetszhet rajta valami más. Ugyanis számtalan olyan nőt láttam, akiken a nagy mellein kívül semmi érdekes nincs, és ezért már első látásra elutasítottam a velük való ismerkedés gondolatát is. Például nekem dacára a gyengémnek, a szép arc, és szép szemek fontosabbak. No meg a belső, illetve a kisugárzása. (Mosoly, emátia, intelligencia, stb.)
2023. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna! Egy nő nem csak két ciciből áll!
2023. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem előny, de nem is kizáró ok.
2023. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
aha
2023. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyon vékony, "kis" csajokra áll a legjobban a farkam, egyszerűen megőrülök értük.
2023. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Általában a hasonlóan vékony fiúknak pont ez a zsánerük.
2023. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem. B kosár alatt nem lehet cicizni.
2023. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 David393 ***** válasza:
62%

Nagyon sok embernek bejön a kis mell, mint pl nekem is😆.

(egybéként ha szeretnél kicsit felszedni,tölts le egy alkalmazást, amivel tudod számolni a kalóriákat, amit beviszel. Aztán nézd meg, hogy egy átlagos napon mennyit viszel be és az után majd ennél kb 300-500kalóriával vigyél be többet)

2023. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%

Fotó jobb lenne úgy jobban tudnam.

Amúgy ha szép arc van mellé simán jó

2023. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beindítanak a kis mellek.
2023. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!