Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg le vagyok maradva, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg le vagyok maradva, ha még nem volt senkim 24 éves lányként?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen le mondom ezt úgy, hogy 27 éves nőként én is hasonló cipőben járok.

Én azért próbálok ismerkedni és talán végre megélhetem azokat a dolgokat amire vágyom.

2023. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez szubjektív. Egyéni élethelyzettől, felfogástól, egyéb körülményektől is függ. A legtöbb ember ekkorra már, biztosan te is látod, elkezdte a társkeresést. Jó okkal egyébként, mert 50 éve már eladósorban lettél volna, 100 éve meg vénkisasszony. Szóval csak derűsen, bátran, kezdd el élni az életnek ezen részét is!
2023. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé. Nem kell 14 évesen szexelni nyilván, de most ha összejössz valakivel, honnan fogod tudni, hogy ő az igazi, ha nincs tapasztalatod. Vagy ha nekiállsz most végre tapasztalatot gyűjteni, kérdés mikorra érsz el odáig, hogy esetleg családod legyen.
2023. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
a #12-esnél a pont, erre nincs objektív szám! Ha te úgy érzed le vagy maradva akkor le vagy, de 24 évesen még bőven-bőven előtted az élet! Lehetőséged van mindent is "pótolni", rajtad is múlik.
2023. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen,le.
2023. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez csak te magad tudod eldönteni. Ha meg az nézzük miről is maradtál le ez nagyon tág dolog. Szex, öröm, szerelem stb, vagy csalódás, sírás, erős vágyakozás, plátói dolgok stb.

Szóval ki tudj hogy egyáltalán le maradtál valamiről is.

2023. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27%
Azt tudom, hogy rólam lemaradtál. :D De az életről biztos nem. :))
2023. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az érzelmi fejlődéshez igenis hozzátartozik a tini szerelmek csodája és fájdalma is, ahhoz, hogy utána kiegyensúlyozott kapcsolatban tudjon valaki élni. Sajnos általában az ilyenekből lesznek a betegesen féltékeny, öngyilkossággal fenyegetőző, a pasit magukhoz láncoló feleségek, akik nem éltek, nem tapasztaltak, találnak egy pasit, akivel jónak tűnik minden, és foggal körömmel ragaszkodnak. Vagy a másik opció, mikor elviselik a bántalmazást a férfitől, mert úgysincs más, vagy nem tudják, milyen egy egészséges kapcsolat. Persze lehet happy end is, de ritka.
2023. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj nyugodtan szívesen megismernélek.
2023. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!