Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tehát ha nektek elsősor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tehát ha nektek elsősorban a személyiség számít akkor egy csúnya de szerintetek jó személyiségű férfival járnátok?

Figyelt kérdés
Mit jelent nálatok ez a jó személyiség pontosan, és mennyire tudja kompenzálni a rossz kinézetet (nem szép arc, alacsony, kicsi farok, stb.)?
2023. máj. 4. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretném, ha elengednénk ezt a személyiség számít fétist. Semmit nem tud kompenzálni. Külső megfog, belső megtart. Akárhogy lehet magyarázni, nőként is fontos a Külső, nem tudok olyannal együtt lenni, aki nem vonzó. Pl ha kicsi, és nem tudok kielégülni, akkor akármilyen jófej legyen, nem fog menni. Ha alacsony, nem lesz számomra vonzó. Azért emeltem ki ezeket, mert ezt írtad példának. A nem szép arc relatív, nekem sosem a klasszikus szépfiúk jöttek be. Mit jelent a jó személyiség? Hogy össze illünk.
2023. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát szerintem olyannal senki nem jönne össze, aki egyáltalán nem tetszik neki.

Inkább úgy képzeld el ezt, hogyha van is az embernek egy ideálja, nem feltétlen fog minden szemponból ragaszkodni ahhoz. De ettől függetlenül meg kell hogy legyen a vonzalom, ha valaki nem tetszik azzal hogy tudnál csókolózni, lefeküdni vele stb?

2023. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor aki csúnya annak nem lesz barátnője?

Akkor ez hogy van? Miért írkálja mindenki hogy a személyiség számít? Miért hazudnak?

2023. máj. 4. 19:53
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a belső a lényeg egy fiúban. Nyílván azért nem jönnék össze egy olyan fiúval akitől undorodom.
2023. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3.Ugyanmár, olyan szerintem nincs, aki senkinek nem tetszik.

Max akkor van baj, ha túl nagyok az igények.

2023. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy kinek mi a csúnya. Én voltam már olyannal többször is, aki nem volt az esetem, mégis megfogott benne valami, és túlléptem a külsőségeken. Nyilván ehhez az kell, hogy azért ne is taszítson eleve.
2023. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő számít. A két nem között az a legnagyobb különbség, hogy a nők ízlése külsőségeket tekintve sokkal változatosabb, mint a férfiaké.
2023. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy párom, akinek a külseje engem borzasztóan taszított. Semmi vonzó nem volt számomra benne fizikailag. És mások szerint is elég előnytelen volt a külseje, nem csak én tartottam annak.

Pár hétig egy helyen dolgoztunk, és minél több időt töltöttem vele, annál inkább kezdtem megkedvelni. Ahelyett, hogy meggyűlölte volna az egész életet azért, mert nem sikerült neki semmi vonzó külső tulajdonságot “szereznie”, ahelyett egy rendkívül kedves, vicces, udvarias, nyitott, barátságos ember lett belőle. És hiába volt úgymond csúnya, a tulajdonságai miatt egy idő után már észre se vettem. Munka után kimentünk együtt a Velencei tóra úszni, majd randizni kezdtünk, és végül egy pár éves kapcsolat lett belőle.

Szóval egyáltalán nem hazugság, ha valaki azt mondja: nem a külső számít.

És nyilván vice versa. Egy kifejezetten előnyös külsejű hapsi is lehet rettentően taszító, ha olyan a stílusa, amitől menekül minden normális nőnemű lény.

2023. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Hat nekem egyben számít a nagyon jó külső és a személyiség szóval soha 😂
2023. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


A lényeg az hogy "volt"

2023. máj. 4. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!