Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem az alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem az alapján tudom megszeretni a másikat, ahogy viselkedik velem, hanem az számít nekem elsősorban, hogy milyen a stílusa, kisugárzása? A többi lent!

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ennyire félre sikerült vagy mások is így gondolkodnak?


Pár választásnál is, de akár baráti kapcsolatoknál is sokszor volt velem olyan, hogy valaki nagyon meg akart ismerni engem.

Éreztem, hogy mindent elkövet, hogy közel kerüljön hozzám.


De én ennek ellenére sem éreztem azt, hogy minden áron ennek az embernek a közelébe szeretnék lenni.

Értékeltem, hogy mindent megtenne értem, de még sem váltott ki belőlem olyan érzelmeket annak ellenére, hogy minden áron a kedvembe akart járni.


Ellenben volt olyan aki nem akart a kedvemben járni, nem volt a seggemben állandóan , de mivel a stílusa, kisugárzása olyan volt amit szeretek, keresek ezért érte sokkal több mindent megtettem volna, mint azért aki kinyalta volna a fenekemet.


Van más is aki ilyen?

És én tényleg nem azért vagyok ilyen mert imádok szenvedni vagy nem látok kihívást abban, ha olyannal ismerkedek aki odáig van értem mert volt olyanra is példa, hogy valaki kedves volt velem, de a stílusa is olyan volt amit kerestem.


Nekem a stílus, kisugárzás számít.


Ha nem olyan a kisugárzása, személyisége akkor a feje tetejére is állhat, lehozhatja nekem a csillagokat is a akkor sem hiszem , hogy én is olyan elánnal oda tudnék lenni a másikért, mint ahogy a másik van irányomba.


Ez gáz vagy van más is aki ilyen vagy valaki tudja ennek az okát vagy ebben semmi különös nincsen??



2019. aug. 2. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Női értelmező szótár:.

Kisugárzás = A kor szépségideáljának megfelelő, sikeres, gazdag férfi.

2019. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mi van, ha fiú vagy?? :D


Mondok egy példát az életemből az talán jobban szemlélteti.


Volt egy focista aki a példaképem is valamiylen szinten, nem csak ahogy focizott, hanem pl öltözködés, stílus terén is.

Híres, külföldi focista, de már visszavonult.


Kisgyerekként csodáltam és amennyi meccsét nésztem amennyit csak tudtam, interjúkat is, mindent.


Mindig arról álmondtam, hogy egyszer találkozhatok majd vele és a csapattal.


Felnőttként egyszer sikerült is egy nagyon hírtelen jött lehetőségnek köszönhetően.


Addigra már edző volt.


Élőben iszonyatosan magabiztos és egyben nagyképűnek is tűnt.


Oda mentem hozzá amikor a pálya szélén állt és csináltunk egy közös fotót.


Persze benne volt, de nem volt különösebben kedves, hanem iszonyatosan nagyképű, kicsit arrogáns.


De mivel a játékstílusa tetszett és a tv-ben is azért jó párszór nagyon magabiztosnak és kicsit nagyképűnek tűnt és mivel ez a stílus nekem tetszett, ezért hiába volt kicsit arogáns élőben még mindig kedvelem.


Ellenben lehet egy másik játékos aki sosem érdekelt rendes, jó fej lenne, akkor sem hiszem, hogy érdekelne.


Ugyan ez párkapcsolatban.


Volt olyan lány aki kinézett magának és oda volt értem, kb azt mondta azt csinálsz velem amit akarsz, de még sem érdekelt, mert nem olyan volt a stílusa kisugárzása, nem vonzott, nem érdekelt.


Volt olyan pl nyári munkán, munkahelyen valaki nagyon haverkodni akart velem, de én meg nem éreztem azt, hogy annyira egy hullámhosszon lennénk.



Nem tudom így érthető-e.


És fiúkén írom ezt.

2019. aug. 2. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindenki ilyen.
2019. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlagyalod. :)


Magad is megfogalmaztad, ennyi a lényeg: vagy megvan valakiben az, ami bejön, megmozgat, vagy nincs. ( az a stílus, kisugárzás, ami neked tetszik)


- Ha megvan, akkor könnyebben elnézed a negatív tulajdonságait is neki, mert közelebb érzed magadhoz

- Ha nincs meg, akkor nincs miről beszélni: lehet tök kedves, meg aranyos, stb akármilyen, de nincs meg az a bizonyos kisugárzás.


Mondok egy példát:

nekem is volt már úgy, hogy teljesen odavoltam egy pláóti szerelemért, pontosan amit írsz: a kisugárzása, stílusa miatt. Eszméletlen módon vonzott, ez nagyon nagyon ritka.. Aztán ahogy jobban megismertem, egyértelmű volt, hogy nem alkalmas kapcsolatra velem. Évekbe telt, mire túl tudtam tenni magam rajta, mert nagyon megmozgatott, talán senkinél nem volt ez így meg.


De! Nem mindig esik külön ez a 2:

senki nem mondta,hogy nem fogsz olyan emberrel találkozni, akiben megvan ez a kisugárzás, és emberileg is normális, olyan, ami neked jó. :)


Én pl túltettem magam a fenti srácon, ez életem mélypontja volt ilyen téren. :D De nem ő az egyetlen aki ilyen személyiségjegyekkel bír. Azóta megismertem valakit, aki hasonló stílussal bír, okos, értelmes, humoros.

Persze nem tudom, hogy kapcsolatilag ő milyen, de a lényeg, hogy nincs kizárva hogy normális is legyen. :D :)



Én azt mondom, keresd csak ezt a stílust, ami téged vonz, de azért légy észnél, ha látod, hogy nem való hozzád az a másik.

2019. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég sokszor előfordul ez.
2019. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!