Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,volt már hogy alkalmiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,volt már hogy alkalmiztatok és meglepődött a partner h nem borotváljátok odalenn?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Alap.
2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem borotválom, eddig minden partnerem azt mondta, hogy hagyjam meg a szőrt, sőt volt aki kifejezetten gusztustalannak tartotta a csupasz pasikat, mondta, hogy nem is találkozna ilyen pasival.
2023. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki dzsungelban él nem is borotválja...
2023. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert borotválom.
2023. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szőrös típus vagyok, röhejesen néznék ki ha csak ott lenne csupasz..
2023. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezen meglepődni? Nincs előírva, hogy alkalmizni kizárólag csupasszal lehet.
2023. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

15 éves korom óta borotválom a hónaljam fanszőröm mellkasom

Alap

27/F

2023. máj. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen
2023. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem borotváltam és soha nem tette szóva egyik partnerem sem.

Sőt, olyan csajjal is voltam, aki szintén borotválatlan volt akkor, elég szőrös is volt neki, de lagalább jókat szexeltünk.

Szóval szerencsére, aki fejben érett, az tudja, h nem ezen múlik.

2023. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mikor ilyen, mikor olyan. Ha jobban vágyom az szopásra, akkor leborotválom a farkam és mindig be is jön. Akkor jobban, többet szopnak a csajok és a szájba élvezés se kérdés. Egyébként leborotválva nekem is jobb amikor szop a csaj.

De összességében amikor előkerül a bré azt látom, hogy kellemesebb élmény a csajoknak ha borotválva van.

2023. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!