Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinél hogy alakul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél hogy alakul az ki, hogy alárendelt szerepben érzik jól magukat?

Figyelt kérdés
És ez miért jár izgalommal? N

2023. máj. 5. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal összetettebb mentális okai vannak a dolognak mintsem 3 mondatban le lehetne írni ÉS mindenkinél egyénfüggő. Egyetlen tévhitet szeretnék csak eloszlatni: NEM kell hozzá semmiféle trauma! S bár van akinél egy gyermek-, vagy fiatalkori trauma is szerepet játszott, de a többségnél NEM!
2023. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Passz, egészséges férfi az dominánas.
2023. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
-a, és nagy ujjai vannak, hogy mindennek mellé tudjon nyomni. 😝
2023. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom egyrészt lelki alkat, másrészt a partnertől is függ, a kettőjük kapcsolati dinamikájától.


Én pl nőként alárendelt vagyok a szerelmemmel szemben, egy közös barátunk pedig velem szemben alárendelt, és abban a dinamikában én vagyok a domináns. Nekem is furcsa volt először, de kb azonnal éreztem hogy igen, ez így természetes, mindig a két ember közti kapcsolat energiái döntik ezt el. Tehát, lehet hogy egy cégvezető/vezérigazgató/hadvezér a civil életben abszolút alfa, de privátban, vagy esetleg csak a hálószobában meg alárendeli magát a nőnek. Mert így van egyensúlyban.

2023. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig is ez volt nem emlékszem rá hogy kialakult
2023. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Kiskoromban sokáig voltam kórházban, ahol vizsgálatok-műtétek vártak rám. Itt a nővérek-orvosok "kezében" voltam+a fájdalmak, amik meghatározóak voltak ezekben az időszakokban. A szociális kézségek fejlődése így elmaradtak.

A fájdalomhoz hozzákapcsolódott, hogy "legalább foglalkoznaak velem", ha már pl.: a szülők nem feltétlen lehetnek velem mindig. És ugye vegyük figyelembe, hogy többnyire nők foglalkoztak velem: ki kedvesen, ki dominánsabban.

2023. máj. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk ki a valóságot, a fiúk fele apa nélkül nő fel csonka családban, nincs előtte férfi szerep, nem látja hogy kell egy viselkedni egy férfinak, mitől férfi a férfi, ezekről fingja nincs. Ha egy fiút csak az anyja nevel fel, az nem túl szerencsés dolog és fel fog venni nőies vonásokat akaratlanul is, ilyen pl ez a szexuális szubmisszivitás.


Nincs ilyen hogy egy férfi alárendelt, mert az onnantól nem férfi csak fiúcska. Egy férfi mindig határozott, nem nyámnyila, nem csókolgat lábat meg ilyenek, hanem beront a barlangba és kitépi a medve szívét, majd dominánsan megfogja a nőt és beviszi az ágyba.

2023. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy. Az nem férfi.
2023. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Elég sok vezető beosztásban dolgozó, a hétköznapi életben irányító férfi szereti alárendelni magát egy nőnek a hálószobában, így megélheti a másik oldalt is, kiengedheti az irányítást a kezéből. Így áll össze az egyensúly.
2023. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Èn azt sem èrtem, hogy nőknèl hogy alakulhat ki. N
2023. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!