Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinél hogy alakul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél hogy alakul az ki, hogy alárendelt szerepben érzik jól magukat?

Figyelt kérdés
És ez miért jár izgalommal? N

2023. máj. 5. 00:00
1 2
 11/14 De La Cruse ***** válasza:
73%

Minden embernél kell a lélekben lennie egy alázatnak.

Szakmai alázat, társadalmi alázat, szelídség, mások előre engedése, lovagiasságból való tűrés.

És ezek a lelki részek is szeretnek részt vállalni az ember viselkedésében.Bár kívülről ez néha szélsőséges.

De ugyanolyan szükség van elismerésre, jó tulajdonságok észrevételére, erő, tudás, sikeresség elismerésére is.

2023. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2%

Dom meg általában abból lesz, aki frusztrált, mert egy gyenge kisfiú volt, akitől elvették az uzsonnát az iskolában és most a nőkön akarja kiélni a bosszúját.

A domináns férfi nem igazi férfi.

2023. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #9 írja. A döntések súlya hatalmas stressz. Jó valahol ( ágyban) csak sodrodni a másik által. Főleg ha a vége orgazmikus élmény. Legalább a nő orgazmusa már nem nyomaszt.
2023. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem genetika + nagyon fiatalkori fejlődés együttese. Nagyon fiatalkori fejlődés alatt 4 éves korig gondolom. Magamból indulok ki, nekem óvoda kiscsoportjában már szubmisszív fantáziáim voltak. Domináns soha és normál szexhez kapcsolódó gondolatom/vágyam se volt. Kérdezték utólag ismerőseim, hogy mit csináltak velem a szüleim, "hogy váltam ilyenné"? Én nem emlékszem semmi extrém dologra, hogy csináltak volna velem bármit is, vagy hogy ért volna valami jelentős negatív dolog. Persze lehet, hogy történt mégis ilyen, csak nem emlékszek rá. Szerintem genetikai hajlam egyértelműen kell hozzá, utána abban a szuper kritikus fiatal életkorban láttam/ hallottam, esetleg megéltem valamit.. Lehet, hogy nem is volt annyira "nagy dolog", de abban az életkorban talán annyira erősen befolyásolta az elmémet és meghatározta, hogy milyen irányba fogok tovább felődni. Nekem teljesen olyan érzés, mintha így születtem volna, mert a legelső emlékem, amit fel tudok idézni, szumisszív.

Hogy miért jár izgalommal, azt nagyon hosszasan tudnám leírni, de inkább egy egyszerű megközelítés: a normál szex miért jár izgalommal? Nekem semmi izgalmas nem volt benne soha, sem akkor amikor elképzeltem, sem akkor, amikor a valóságban csináltam. Csak egy nyomás és súrlódás -> fizikai értelemben baromi jó, de mentális vagy pszichés értelemben kb. annyira vonzó a szex, mint pl. megsimogatni egy falevelet... (nem tudok hozzá izgalmat vagy mentális élvezeti értéket társítani)

2023. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!