Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha akartam most miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akartam most miért érzem magam ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom most sokan elfognak ítélni de úgymond alkalmiban vesztettem el a szüzességem és most nagyon rosszul érzem magam miatta.

28 éves vagyok és vágytam már a szexre ezért tettem de talán megbántam.

Több mint egy éve ismerem a srácot "barátok" voltunk, ő nem szeretne kapcsolatot én ezt tudtam mégis vele töltöttem az éjszakát és most egy utolsó k*rvának érzem magam. Vissza csinálni nem tudom, de nagyon rosszul érzem magam, hogy megtettem. Nem is tudom, hogyan kéne viszonyulnom ezután a mondhatni "baráthoz".



2023. máj. 7. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Kellemetlen. Pszichológust tudom ajánlani hogy segítsen feldolgozni a traumàt
2023. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Úgy viszonyulj hozzá, hogy ha jó volt akkor ismételjétek meg :)

S mi a túróst kellene amúgy megbánnod??? Fejbe vág büntiből holnap egy meteorit? Ha valami vallási maszlag miatt aggódsz akkor meg látogasd meg a papbácsit gyónni.

A XXI. században meg nem szoktak szorongani az emberek azért mert dugtak, élvezik az életet. Neked sem kellene!

2023. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2

Nem vagyok vallásos nem erről van szó, de nem is volt jó és bánom, hogy megtettem, kapcsolatra vágyom és jobb is lett volna olyannal lefeküdni aki nem csak szexet akar.

2023. máj. 7. 22:20
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
#3 lehet jobb lett volna, de vissza csinálni már nem tudod. Innentől kezdve a többi rajtad múlik mit hozol ki belőle. A "nem volt annyira jó, de legalább elindultam az úton" megközelítést és úgymond profitálsz belőle, feloldódsz. Avagy inkább szorongsz és még messzebb lököd magad a lehetőségtől hogy nyitottan, oldottan tudj ismerkedni.
2023. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ember, 28 éves vagy, ha eddig nem volt kapcsolatod NŐKÉNT, mit gondolsz, mikor lesz? 5-10 év múlva az összes használható pasit elvitték már, és/vagy kiégett, cinikus g.ecik lesznek mint én, vagy kudarcos, frusztrált lúzerek. És ez a két kategória még mindig jobb, mint a mamapicifiai, az erőszakos vagy aberrált barmok.


28 éves nő vagy. Ha itt keresel pasit, egy héten belül lesz. Hülye vagy, ha a továbbiakban is ki akarsz maradni az életből.

2023. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát téged legalább volt aki megdugott… Nekünk pasiknak a Te helyzetedben perkálnunk kell egy prostinak.
2023. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Inkább örülj neki, hogy valaki végre megdugott. Innen már csak könnyebb lesz. Vagy meddig akartál még szűz maradni, 4o éves korodig?
2023. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Semmi elítélnivaló nincs abban, amit csináltál. (Az örülj, hogy valaki végre megdugott típusú hozzászólóknak üzenem, hogy mi sajnos nem úgy működünk, hogy a szar szexnek is tudunk örülni, mert a szar szex nekünk tényleg szar szexet jelent, nem pedig csak nem annyira jót, mint nektek. Úgyhogy köszönjük, ezzel nem sokat segítetek.)

Sajnálom, hogy nem olyan élmény volt, mint amit vártál, de első alkalommal ez még akkor is előfordulhat, ha egyébként minden más rendben van.

Semmiképp se haragudj magadra amiatt, mert megtetted, 28 évesen teljesen természetes, hogy élsz az alkalommal.

Ha így utólag rosszul érzed magad miatta, akkor valószínűleg a barátod sem kezelte megfelelően a helyzetet. Nyilván nem tudom, mi és hogyan történt, de bármi is volt, nincs okod a bűntudatra.

2023. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
#8, az előtted szóló vagyok, nő... Egy 28 éves nőről beszélünk, könyörgöm...ha egy nő ennyi idősen szűz és nem vallásosság miatt, ott azért már komoly gondok vannak (nyilván férfi esetében is, csak a gyönyörű kettős mérce miatt a férfiak ezt meg is kapják itt az oldalon, míg a nőt ajnározni kell, és ő aztán biztos nem tehet róla, hogy közel a 30-hoz nem volt még férfival). Úgyhogy fejezd be a férfigyűlelet, hidd el, az élet is szebb lesz így :)
2023. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Bírom ezt a pick me girl mentalitást, pláne olyantól, aki nulla empátiával ítélkezik a kérdező és minden késői nem szűz felett, és akinek férfigyűlölő az, aki tények mentén kommunikál. Őszintén, fel sem merült bennem, hogy van nő, aki képes olyat leírni, hogy "örülj, hogy megdugtak". Tényleg vannak nők, akiknél ennyire alacsony lenne a léc?
2023. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!