Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan dörgölte az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dörgölte az orrom alá? Rosszul érzem magam, pedig örömet akartam szerezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátomnak hétvégén volt a névnapja, utána meg Mikulás is volt.

Névnapjára egy bőr pénztárcát vettem. Szerettem volna mást is, de sajnos mivel alkalmi munkám van, nem volt nagy a keret. :/ Mikulásra pedig csináltam egy kisebb csomagot, két nagy tejcsoki Mikulás, bonbon, táblás csoki.

Ő két csomagot csinált nekem, hivatkozva arra hogy a szülinapomra korábban nem vett semmit. Majd este az orrom alá dörgölte hogy ő két csomagot is csinált nekem, én meg csak ennyit. Nagyon rosszul esett és amikor ezt mondtam neki csak vállat vont.

Korábban sose volt ilyen! Karácsonyra kinect szenzort kér vagy új fejegységet a kocsiba, de ennyi pénzem nincs, én pedig nem is kértem semmi drágát soha, a legdrágább egy nadrág volt, amit vett nekem 7000-ért, de nem kértem.

Ő valamivel könnyebben van, hisz sokkal több a fizetése.


2015. dec. 7. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem azért ajándékozunk, mert elvárjuk, hogy pontosan ugynannyit kapjunk vissza, akkor készítsen magának csomagot.

2. Egyáltalán minek ennyire túlkomplikálni az egészet, nem gyerekek vagytok, max. egy kedvenc csoki lenne számomra a normális.

3. Hogy lehet enyire tapintatlan, hogy ilyeneket kér? Vagy ennyire nincs tisztában azzal, mi mennyibe kerül?

4. Ha te sem kérsz nagy értékű dolgot, akkor ő miért?

5. Nem lehetne ezt vele megbeszélni és valami költséghatárt húzni?

(6. nem kezdenék ennyire anyagias és gyerekes pasival- lásd két csomag-egy csomag)

2015. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem járnék ilyen anyagias pasival... Nekem simán van olyanom is hogy csak úgy veszek valamit a barátomnak mert megtetszik, ő is megszokott lepni nem várva semmiféle viszonzást. Normális helyeken ez így működik, nem hogy még egymás orra alá is dörgöljük ki mennyit adott.
2015. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
94%

"Karácsonyra kinect szenzort kér vagy új fejegységet a kocsiba"

Hány éves?! :O

Nekem ez a "kért" nagyon durva.

Ne haragudj,de egy bunkó a barátod.

Én örülnék egy sima csokinak is...

2015. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

24

Először azt hittem örül, korábban mindennek örült, ha kisebb volt akkor is. De most nem tudom mi történt. :(

2015. dec. 8. 00:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg az lenne a legnagyobb ajándék ha otthagynád.
2015. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a bunkóság nem ragályos, és nem győzi le könnyedén a nemi korlátokat,kedves Kérdező, különben rosszul fogsz járni.

A barátod gyerekes,és egy paraszt,már megbocsáss.

Várj,lehet egy idióta is mellette,ezt még nem tudtam eldönteni.

Nem,egyáltalán nem volt jogos a részéről, amit tett.

Legközelebb kérdezd meg tőle 1,talán 2,esetleg 3 csomagot fogsz kapni tőle,csak hogy hány felé csomagold a másik 3 darab csokiját...

Születésnapodra semmit nem vett.

Hm.

Elgondolkodtató.

Nem mondom, hogy azonnal szakíts vele, de a leírtaknál gyanítom vannak nagyobb gondok is a kapcsolatotokban,vagy lesznek.

Hogy lehet ilyen idiótával együtt lenni?

Ki érti a nőket....?

2015. dec. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Na, menjen a fenébe a két csomagjával együtt!
2015. dec. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagias, bunkó a barátod. Sajnállak!
2015. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ez a pasi.
2015. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz a barátod...

Ilyesmit hogy lehet egyáltalán szóvá tenni? Meg mi az hogy ő ezt meg azt kéri karácsonyra?:O

2015. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!