Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt nem vagyok képes hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sosem volt mèg orgazmusom szex kozben, csak ha kozben magamnak is csináltam... Más nő is van ezzel így? Hogy lehet ezt "megtanulni" vagy ráèrezni? Defektes vagyok vagy mi? Kb csak akkor van orgazmusom, ha magamnak csinálom.
2023. máj. 9. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A nők 80 százalékának csak így van orgazmusa, úgyhogy teljesen normális.
2023. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj nincs, nem vagy defektes. Elég sokan csak így tudunk elmenni. Nekem sem sikerült még csak a partnertől. De amég így van orgazmus, az a lényeg. És hidd el a legtöbb pasi ezt a látványt élvezi is, ha magadat is izgatod közben.
2023. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Viszonylag új felfedezés hogy valójában a hüvelyi orgazmus is "csiklói". A hüvely faláig leér a csikló és igazából az hogy képes vagy e hüvelyi orgazmusra, attól függ hogy mennyire van közel a hüvelyfalhoz a csikló lenti része(persze a mentális gátakon kívül)
2023. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A nők többsége NEM képes hüvelyi úton is elérni a csúcsra. A szex nem teljesítménytúra, hogy mindenképpen így is, meg úgy is mennie kelljen. Találd meg ahogy neked a legjobb és annak az útján járj!
2023. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

hát én a barátnőmet ha hátulról kefélem az ágyon,majd a fejét lefektetem, és kérem hogy a fenekét emelje ki nekem(pucsítson amennyire tud) majd ekkor a 2 kezét hátra kulcsolom neki azt összefogva az egyik kezembe, majd megfogom a copfját is,.. és hátra húzom a fejét is, és ekkor igen csúnyákat mondok neki,.. hogy mit is fogok most veled tenni.. És Ekkor 10-15 sec alatt elélvez.

Persze van ebben egy pici durvaság ami izgatja a barátnőmet, de azért vigyázok hogy úgy csináljam hogy ne legyen neki fájdalma.

2023. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!