Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy nagy pofátlanság mások szexügyét/szüzességét firtatni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez 4 fal közé tartozó téma,meg aki szűz annak kellemetlen lehet....

2023. máj. 13. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Azzal hogy megnyitotta az internetet a négy fal között, akár már a vaginájában is turkálhatunk. 😆
2023. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem csak te gondolod így.

Az a legtöbb szűz incel/femcel is így gondolja. Nyilván ennek is ugyan az az oka, mint annak hogy még huszonéves korukban is szüzek

2023. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően pofátlanság bárkit szexuális témával zaklatni, ha nem vagytok olyan kapcsolatban.
2023. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, ez inkább tini korban divat, amikor a legtöbben elveszítik, és ki akarják beszélni. Felnőtt emberek egyrészt a legtöbb esetben nem szüzek, másrészt nem a szex a fő témájuk. 1-2 közelebbi haverral/baratnővel szóba jöhet, de ők meg úgyis tudják.
2023. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Édesburgonyának igaza van!
2023. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok ennek a finomkodó, eltartott kisujjas, geil hülyeségnek a híve. A szex az élet természetes része, természetes róla beszélni is.
2023. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én azzal kiegészíteném a válaszom, hogy a " ha nem vagytok olyan kapcsolatban." alatt én gyakorlatilag arra gondoltam, hogyha a másik fél is beszélgetni akar róla értelmesen vagy flörtöltök vagy ilyesmi akkor nincs vele semmi baj.


Igazából talán azt kellett volna írnom, hogy kéretlenül.. mint például itt, mikor záporoznak a szexuális kérdések vagy ajánlatok kéretlenül egy másik felhasználó felé vagy csak szimplán valaki nem érzi, hogy te nem akarsz vele ilyen témáról beszélni, na az pofátlanság.

2023. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valakit szexuális témával zaklatni, intim életét firtatni tényleg pofátlanság, viszont csak úgy általános szinten beszélni a témáról abszolút nem, legalábbis ha a felek mind nyitottak rá! Például szinte minden munkahelyen a fiatalabb korosztályú kollégák/kolléganők között is általános szinten ez gyakori téma szokott lenni (csajozás, pasizás, szex), és nem csak most, már 15-20 éve is bevett szokás volt!

Viszont: ha 2 fél ÁLTALÁNOS szinten beszél a témáról, a 3. pedig annyira gátlásos, hogy ezt csupán hallgatva is kellemetlenül zavarba jön, és még hangot is ad neki - na az nagyon gáz! (tapasztalat, a mi cégünknél volt ilyen eset!)

Kívülállóként én is megtapasztaltam a dolgot, de abszolút nem értem: aki szűz, annak miért kellemetlen? A szüzességét tartsa titokban, senki nem fogja megtudni, ha Ő nem akarja, de attól még általános szinten lehet kacérkodni a dologról! Nem firtatni akarom, az Ő dolga, de épp ez az, hogy akit fentebb említettem, 3. félként magában is tarthatta volna, de a témát hallva pont ennek adott hangot: “na de kérem, én még szűz vagyok!” Nem leszólás, mert tényleg kedves és aranyos csaj, de ezzel szerintem csakis Ő okozott magának kellemetlenséget, hogy ezt szétkürtölte!

2023. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!