Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire pofátlanság a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire pofátlanság a barátommal szembe, hogy a lányokkal megbeszélem a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Ebbe beletartozik, hogy elmondtam már olyat nekik, mikor volt olyan eset hogy gumi nélkül csináltuk, vagy mikor nagyon kanos volt (és örültem neki), vagy hogy milyen helyzetekből szokott jönni a szex. Úgy gondolom, hogy a haverjaival ő is elkotyog egy csomó mindent, ahogy visszahallom (mondjuk csak azokat amiket a haverjai mesélnek az ő nemi életükről).

Köszönöm a válaszokat előre is!

21/L


2019. ápr. 18. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha jót mondanak rólam az nem zavar :D

Igen a pasik is meg szokták osztani egymás között, sokkal részletesebben.

2019. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tényleg? :O

Mit értesz a "sokkal részletesebben" alatt?

2019. ápr. 18. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem beszéltem ki haverjaimmal a szexuális életemet, nekem erre sokkal megfelelőbb volt mindig is ismeretlenekkel (és sokkal inkább nőkkel) dumálni anonim módon a neten, akkor az ember sokkal őszintébb, sokkal jobban megnyílik, nincs semmi oka rá, hogy hazudjon. Meg amúgy is érdekel, mit gondolnak szexuális dolgokról nők, akikkel nem „szexuális érdekből” állok szóba.


De azt látom, hogy nem én vagyok a tipikus. Meg azt, hogy a pasik ezt inkább kérkedősen tárgyalják meg, nem is biztos, hogy minden színezés nélkül, a nők meg sokkal tárgyszerűbben, a másik örömének örülve.

2019. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2019. ápr. 18. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nagyon a legalja téma. Arról is beszégettek néha, hogy szoksztál mondjuk szarni? Az is full természetes
2019. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nem a kérdésemre válaszoltál, de egyébként igen van hogy olyat is megbeszélünk képzeld XD
2019. ápr. 18. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2019. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén volt már, hogy kibeszéltem valami csajt, hogyan miként csináltuk de nálam ez kizárólag az alkalmi együttlétekre korlátozódott. Akit páromnak tekintek azzal való szexelést nem szoktam közhírré tenni. Én ilyen vagyok.

De a tapasztalatom azt mutatja, hogy sokan csinálják, pasik és nők egyaránt kibeszélik a szexuális élményeiket a baráti körben.

Olyan is volt aki a saját barátnője erotikus képeit mutogatta. Mondjuk az már túl van a józan ész határán, de volt ilyen.


Vagyis ha neked ez megfelel akkor nincs vele gond.

2019. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk általában elviccelik a témát, vagy erősen túloznak a történeteket illetően, ezt férfiként írom. A nők pedig részletesen ki szokták beszélni ezeket a dolgokat komolyan egymás között. Nincs ezzel semmi baj.
2019. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát a szexuális életetek csak kettőtökre tartozik, senkinek semmi köze hozzá és én pl nem lennék kíváncsi rá hogy mikor, hogy dugtok.
2019. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!