Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Nincs hüvelyi orgazmusom és nem értem hogy ez hogy lehet mikor anál közben el tudok menni akár 3x is egy alkalommal, de hüvelyben egyszer sem.


Van valami praktika rá hogy összejöjjön hüvelyesen is?


Vagy más is van így aki elmegy anállal de hüvellyel nem?



2023. máj. 14. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nekem analnál mindig van, hüvelyi közösülésnél csak néha néha. Ezért csikló szívóharangos vibrátorral rásegítek csiklóra vagy mellbimbóra a hüvelyi aktusnál. Így már 80% feletti a siker.
2023. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Passz
2023. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Szedd össze magad, embereld meg magad, légy férfi.
2023. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse, hogy 72% és 59% jobban tudja, hogy nekem mitől van orgazmusom.😁 #1
2023. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Vastagabb és játékosait farkú férfi biztosan eljuttatna a hüvelyi orgazmusig!Én például,akár többször is egy nemi aktus alatt!
2023. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Eddig nekem se volt soha,évek kellettek ahhoz hogy rájöjjek a “praktikára”:D A lényeg hogy izgatom a csiklóm,addig ameddig már majdnem elmegyek ,és orgazmus előtt egy kis idővel feldugom az ujjam és onnantól már csak a g pontom izgatom. Nem hittem volna én se hogy sikerül de bejött:) igaz nem olyan extra mint amire számítottam de kellemes ez is
2023. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!