Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető esetleg van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető esetleg van itt olyan aki valami okból undort kapott a barátnőjétől és azóta nem képes vagy nem szivesen közösül vele mert ez jut az eszébe ilyenkor?

Figyelt kérdés
mert pl.ul. pisiszaga volt nemi szervének vagy nem törölte ki rendesen székelés után és látszott a bugyián vagy vágylohasztóan szőrös volt
2023. máj. 14. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Itt az oldalon van-e nem tudom, de hallottam olyan sztorit, hogy a nő szült és még nem ért ki a mentő. Az apukának kellett világra segítenie a gyereket és hát ugy e magzat víz finomn szólva nem túl illatos és utána már a férj nem kívánta a feleségét.
2023. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Velem előfordult sajnos ilyesmi .

Bent voltam mikor párom szült s végig kellett néznem az egészet .

6 hétig tilos volt a szex szülés után , de legalább 1 évig az undor kerülgetett , ha csak a szexre gondoltam , de még akkor is ha az utcán spontán egy semmit takaró ruhadarabban megláttam egy jó alakú nőt .

Azóta már volt köztünk szex párommal , de már soha nem volt az igazi a szülés óta .

Jelenleg is , már vagy 1,5 éve , egymáshoz sem értünk .

Egyszerűen tönkrement a szexualitásunk .

2023. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az egyik nőismerősöm pont emiatt konkrétan kijelentette, hogy a férje legfeljebb a folyosón várakozhat, amíg ő szül.
2023. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A nő ismerősöd , nagyon helyesen gondolta , bár én se fogadtam volna szót a páromnak .
2023. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Volt alkalma élőben látni szülést, és azt mondta, hogy nagyon nem szeretné, hogy a párja így lássa.
2023. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Én maximálisan megértem . Főleg amióta megtapasztaltam a következményeit .

Szerintem a mi szexualitásunknak , vége .

2023. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%

#5

Ez csak az én véleményem, de ha csak annyi lenne, hogy az anyuka fejénél áll az apuka, akkor mitől undorodna meg?

Azt még megértem, ha azért nem kívánja a feleségét, mert a lába között végignézte ahogy kibújik a baba..

De nem kötelező lentre nézni, egy csomó apuka jó élményként élte/éli meg, mert büszke a feleségére, és arra, hogy végig segíthetett neki.

2023. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét gyerekem születésénél bent voltam. Semmit sem láttam, csak a feleségem arcát. Semmi pénzért nem hagytam volna ki, pedig ő először nem akarta. Végig a terhességek alatt és azóta is csodálatos vele. Pláne, hogy a 49 kilójára felszedett először nyolcat, aztán négyet. Szerintem ez nem elsősorban a látványról szól.
2023. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Én csak tolmácsoltam egy női véleményt. Férfiként azért nem mennék be, mert nagyon nem bírom az orvosi témákat, különösen a nemiséggel összefüggésben. Meglátok egy nőgyógyászati vizsgáló széket, és már végigfut a hátamon a hideg. Mondjuk úgysem akarok gyereket, és párt is ez alapján keresek.
2023. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
63%

#8 ❤️🙏

Több ilyen apuka kellene!!

2023. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!