Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit tesztek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tesztek, ha egy férfi túl sokáig húzza az előjátékot?

Figyelt kérdés
Általában arra szokás panaszkodni, hogy túl gyorsan akarják betenni egy-két csók után. De van olyan is, hogy túl sokáig simogat, nyalogat a pasi és kapcsol mikor jöttetek már izgalomba és szabad az út a punciba?

2023. máj. 15. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy óra nyalakodás sem sok. De ha kell a farka, csak hanyatt lököm és beleülök.
2023. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előjáték nem egyszemélyes játék. Szóval nem csak a férfi alakítja, még a hosszát sem.
2023. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pici száját ki tudja nyitni a hölgy és mondani finoman, hogy mehet a dolog.🙂

Amúgy meg nálam pl. nincs olyan hogy túl sok előjáték, szeretek ilyenkor is elélvezni nem csak szex közben.🙂

2023. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés is fura, mert azt sugalja, mintha két ember egymástól függetlenűl, érdektelenűl(szociopataként) szexelne egymással, tárgyként szexre használnák egymást. Nem pedig a másik iránt érzékenyen, kedvesen probálnák magukat jól érezni, és a lehető legtöbbet kihozni a helyzetből, miközben maximálisan tekintettel vannak a másik testi lelki állapotára.
2023. máj. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom örül neki.

Ha kb fél óráig szopom a csiklóját, jól megis szívogatom, de persze érzèssel, akkor Ő 3×-4× "elmegy".

2023. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tűrjük ha van rá alkalom. :)
2023. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az szerintem már plusz pont, ha egy férfi ad előjátékot :D


Lehet akár 30-40p is, de azt kanosan melyik férfi bírja?


Engem nem zavar az előjáték, sőt.. szeretem. Szeretek adni is.

2023. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!