Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ebből kinőni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből kinőni?

Figyelt kérdés

Hiába vonzódom a nőkhöz, szexelni nem akarok velük! Idősebb nők mellett érzem jól magam. Állandóan arról fantáziálok, hogy a párom a "nevelő anyuka" én meg a "kölyke", akit megbüntet, elfenekel, szexmegvonást tart, nyalatja magát, ilyenek.... De arra sosem gondolok, hogy megdugom.


Ez vajon miért van? Semmiféle traumára nem emlékszem gyerekkoromból! Nem volt normális kapcsolatom soha, így még nem is szexeltem, pedig a nőkhöz tinédzser korom óta vonzódóm!



2023. máj. 16. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem könnyen találsz erre nálad idősebb hölgyek. Szexpartner kereső akár
2023. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Domináns nőket szereted ezek szerint, keress biztos fogsz találni.


Menjél csináld!

2023. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem akartam direkt megdugni valakit, de ha valaki nagyon megtetszett, akkor csak nem akart elférni a farkam a nadrágba. Innentől aztán lehet agyalni a megoldáson, én nem a kiherélést választottam, mint itt sokan frusztráltak. Én csak azért halogattam, mert akkor még volt sorkatonaság, és nem akartam 2 évre odadobni bárkinek, ha lett volna tartós kapcsolatom. Az egy-éjszakákról meg én soha nem tudtam meg hogyan működnek? Attól azért bepótoltam később, amit elmulasztottam, csak ezért vártam egy kicsit.
2023. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kinőni kell belőle, hanem megélni.
2023. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bedrik ***** válasza:
A vágyaidat nem tudod levetközni...
2023. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Szabadulni akarsz egy élménytől, annak egyik módja, hogy újra és újra átéled. Így vagyok én is, rendszeresen járok pálcázásra. Sokak szerint ez nem normális, azért mondják, mert ők vannak többen.
2023. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!