Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is hamar elélveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is hamar elélveztek, ha a csiklótokon vibrátor van? Egészséges ez?

Figyelt kérdés

Mióta vettem egy ilyen mini vibrátort csak így maszturbálok, de sok hónap után még mindig pár perc alatt el tudok élvezni.


Nem lehet baj belőle, hogy ennyire elszoktam a kezemtől?


2023. máj. 16. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy nagyon rászoktam vibrátorra, utána inkább mellőztem és visszatértem a kezecskéimre… én vibrátortól is és a kezeimtől is max 3 perc és elélvezek, de a rekordom 1 perc se volt. 😅 L28
2023. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Én is gyorsan élvezek csikló masztival..
2023. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 ha pasival vagy, akkor is ilyen hamar el tudsz élvezni? Vagy ők nem olyan ügyesek mint a vibri, vagy az ujjacskák? 😁
2023. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne egészséges? Szerinted mire való a vibrátor? Ha neked így jó, akkor csináld így! Ha a pasinak ettől lábrázása van akkor pattintsd ki a hülye szexben tanulatlan kiscserkészt. Normális ember örömöt akar neked szerezni és nem hiúsági kérdést csinál belőle, hanem inkább odanyomja a sunádra a vibrátort.
2023. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: Nincs azzal semmi baj, hogy valaki vibrátort használ, mert nők nagyrészének gyenge az orgazmuskézsége. Csak elkéne már felejteni azt a, leginkább a férfiak alázására kitalált, ostoba, OKTALAN elvárást, hogy a férfinak pénisszel kéne orgazmust okozni a nőknek, mikor az az ember természetes szexualításával ellenkező állapot. Mivel hogy a nők orgazmusa csak egy véletlen fejlődés eredménye, evoluciosan nem fontos, ezért nehézkes, és hosszadalmas, a férfiaké meg gyors, határozott, rövid, ahogy azt az evolució, a szaporodás megkivánja.
2023. máj. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!