Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kezdeményezés jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kezdeményezés jön be a pasiknak, ha alkalmi kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, egy volt kollégámról lenne szó, csak kalandot akarok, nem kapcsolatot.

Hogyan kezdeményezzek? Mi jön be a pasiknak?

Fiúk, nektek volt már olyan, hogy egy lány kezdeményezett? Hogy történt?


2023. máj. 16. 21:20
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
77%
Kis beszélgetés, ràutalàs...majd érintések megfelelőek lehetnek.
2023. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én még soha nem kezdeményeztem, mindig engem szedtek fel a pasik. 😙 N
2023. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: én sem kezdeményeztem még soha, azért kérdezem, hogyan kéne
2023. máj. 16. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nevetgélsz, csavargatod a hajad, átöleled, aztán a vállára hajtod a fejed, végül a szemébe nézel, behunyod a szemed, picit kinyitod a szádat, és ha fasz van a gatyájában, megcsókol, majd megbasz.
2023. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Többször is volt.Munkahelyen megkért hogy segitsek.
2023. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Alkalmi? Kimutatod hogy dugni akarsz de közben hangoztatod hogy kapcsolatot nem. Nem egy atomfizika baby. Amikor találkozol vele akkor flörtölsz vele, szemkontakt, szád nyalogatása, non verbális jelek tömkelege és ha bepróbálkozik a fószer akkor harapsz a dologra. Mármint a nem a farkára me' azé' azt kevesen szeretik :D
2023. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu szemkontaktus, keresed a tarsasagat, amikor tudod megerinted. Nalam ez szokott mukodni.
2023. máj. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!