Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban hogyan beszéltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban hogyan beszéltek a vágyaitokról?

Figyelt kérdés

Ez a második komoly kapcsolatom, és soha nem bészéltem a barátnőimnek a vágyaimról.

Például még soha sem volt részem orális szexben, de én rendszeresen nyaltam, és szerették is. Viszont egyik barátnőm sem viszonozta soha, de nem is kértem őket. Úgy voltam vele, hogy ha maguktól nem akarják akkor nem fogom szóvá tenni, mert ha meg is teszik, az kb kényszer lenne. Én sem parancsszóra kezdtem nyalni, hanem magamtól, mert én is szeretem.

A jelenlegi barátnőmmel gyakran el sem jutok a csúcsra, mert ő rendszerint hamarabb elmegy, és olyankor magamra hagy, mint aki jól végezte dolgát. Ezt sem tettem még szóvá, de nagyon zavar, és ennél is ugyanazt érzem, hogy semmi értelme beszélni róla, mert ha változna is valami, az neki már kényszer lenne, úgy meg nekem sem jó.



2023. máj. 17. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen mit akarsz...

Beszélni róla nem, mert az már kényszer a másiknak, de a kérdésed meg az, hogy hogyan beszélnek róla mások...

2023. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem normális, hogy te el sem élvezel, mindenképp beszélj vele!
2023. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kényszer, ne legyél félénk beszélj róla az kedves dolog hogy nem erölteted, de a kapcsolat elején jó azért ezt tisztázni hogy kinek mi fér bele, ilyen plátói lapda feldobós játékként könnyen ki lehet beszélni az ilyeneket. De még most sem késő, mond el neki hogy figyelj nem próbáljuk meg vagy mit gondolsz erről pl. nem lesz nehéz ha megérti megérti ha nem nem de legalább megpróbáltad és ha nem szeretné akkor továbbra sem kell eröltetni.
2023. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele, mert ez így nincs rendben, hogy neked nem jut élvezet. Mármint érted.. a szex egy kölcsönös dolog, kölcsönös öröm kellene, hogy legyen. Nem szabadna úgy működni, hogy elélvezünk és akkor leszarjuk, hogy a másikkal mi van.. konkrétan oldja meg magának.


Alapvetően én ehhez úgy állok, hogy beszélni szívesen beszélek róla, de kérni nem kérek vagy mondom, hogy most jól esne ez meg az.. egy jól működő kapcsolatban úgyis szem előtt tartod, hogy a másiknak mi esne jól vagy érdeklődsz legalább felőle, hogy mit szeret vagy mihez lenne kedve, ha új dolgokról van szó vagy ilyesmi.. szóval mindenképpen ennek úgy kellene menni, hogy kölcsönösen és a másiknak is kell érdeklődést mutatnia.

2023. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En úgy beszélek dolgokról, hogy megfogalmazom magamban, amit mondani akarok, kinyitom a szám és hangokat adok ki.

Néma gyereknek anyja se érti….

Ha nem állsz ki magadért, más sem fog

2023. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen kapcsolattal is baj van. Mi az, hogy ő elélvez és otthagy? És mondjuk hogyan tud otthagyni mondjuk misszionárius pózban? Hisz alattad van, neked kell őt elengedni ahhoz, hogy mehessen. Ezzel nem azt akarom sugallni, hogy erőszakkal tartsd ott de azért szólni tudsz, hogy "most te jössz"..

De az biztos, hogy téged mindkét nő kihasznált valamilyen szinten. Mert egy szerelmes nő örömet akar szerezni a pasinak sőt, gyakran találkoztam vele, hogy inkább a pasira figyel annak legyen jó mint magára. Az, h. téged se le nem szopnak, se meg nem várják amíg te is elmész az nekem azt sugallja, hogy nem szerelmes beléd.

2023. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak a jelenlegi barátnőm fejezi be hamar. Például ha pont misszionáriusban ér véget, akkor ősszeszorítja a combjait és kihúzza magát oldalra. Nem is olyan rég úgy próbáltam beszélni róla, hogy kérdezgettem, hogy neki mi tetszik, mi jönne be, vágyik-e olyasmire amit eddig nem csináltunk. Egyszerűen annyit válaszolt, hogy neki ez így tökéletes, és nem vágyik semmi másra. Az már nem került szóba, hogy nekem szükségem lenne-e még valamire.
2023. máj. 17. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Hát pedig ilyenkor igenis mondani kell. Bele kell állni hogy te igenis el szeretnéd mondani a dologokat
2023. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De olyankor amikor kihúzza magát alólad miért nem kérdezel rá konkrétan, hogy szerinte most végeztetek? Szerinte az rendben van, hogy kihúzza magát te pedig semmi? Mit szólna ha fordítva mindig igy lenne? Légy már kicsit férfi.
2023. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szex kölcsönös cselekvés és érzelmes dolog, nem úgy van hogy a másik fél jól "lakott" megy aludni míg a másik meg várja a saját örömét. Ez mélységesen szomorú lehet és gyötrő egy kapcsolatban, hogy várja a másik közbe meg nem. Szólni kell neki erre nem lehet alapozni. Majd ha gyereketek lesz akkor is ez lesz? Ez tönkre fog tenni nagyon lelkileg. Ne várj ennyit szólj neki!
2023. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!