Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, nektek milyen vágyaitok vannak?

Figyelt kérdés
Kinek mi mozgatja meg a fantáziáját?

2023. jan. 19. 09:19
1 2 3
 1/30 StevenUp ***** válasza:
85%
Egy jó sajtos melegszendvics 👌
2023. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg dolog van ami meg tudja mozgatni, erről kár lenne egy nagy listát írni. Alapvetően fontos, hogy a vágyak kölcsönösségre találjanak mert csak akkor tud jó lenni. Én sokszor találkoztam olyannal hogy bizonyos jelenségek vagy beszélgetések új vágyakat tudnak beindítani bennem, amivel szerintem semmi probléma, csak nem szabad őket erőltetni.


Szóval sok van és sok dolog is tetszik, sok ebből például elég perverz.

2023. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. Azt én is nagyon szeretem. Szóval megértelek. Egy jó kaja az intimitás után mindig jól esik amúgy.

2.Kölcsönösség alapvető szerintem is.:)

2023. jan. 19. 09:25
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Ki szeretném próbálni milyen egy nő lábát szagolgatni. Nagyon izgat, hogy milyen illata lehet.
2023. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hidd el, ugyanúgy BÜDI tud lenni.
2023. jan. 19. 09:30
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Az nem baj :)

Szerintem akkor is tetszene, főleg ha ő neki is tetszene, hogy szagoltatja velem és ezzel "aláz".

2023. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 09:25


Látom nem érted a lényeget.

A sajtos melegszendvics, a világ egyik legegyszerübb reggelije.

Viszont ha valaki ezt is aprólékosan, kifogástalanul el tudja készíteni, az azt jelenti hogy bármilyen helyzetben tud figyelni az apró részletekre.

És egy ilyen nő aranyat ér és gyűrűt érdemel.

2023. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem enyhébb cuckold sajnos. Nem vágyom valódi megcsalásra, csak ritkán egy kis szóbeli ezzel kapcsolatos szerepjáték jól esne amiben csak ketten veszünk részt. De sokan még így is elítélik 😅
2023. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy szép nő az arcomon ülve nyalassa magát velem nagyon sokáig.
2023. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát van elég sok. De ezt most itt nem mondanám.
2023. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!