Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már autóban, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már autóban, és ha igen, milyen helyen/hogyan történt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy pl. egy erdőszélre vagy bekötőúthoz félreállva, nem jött-e arra közben senki?

És hogy történt, első ülésen, hátra befeküdve, stb?



2023. máj. 20. 14:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Félreállva, hátsó ülés, kényelmetlen volt.
2023. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elöl is, hátul is. Elöl kényelmetlen. Csomagtartóba behajolva is, eddig talán az volt a legkényelmesebb.
2023. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Volt rá példa egy régebbi csajommal, én is nagyon rávoltam izgulva, hogy mekkora wow. Valójában egy kínszenvedés volt, alig fértünk el, kitekert pózban tudtam csak behatolni neki, de ahogy kényelmetlen volt, alig érzett ő is meg én is valamit. Aztán mivel kényelmetlen is volt, és féltem hogy valaki meglát, egy csomót kellett szájjal és kézzel izgasson, amíg sikerült elélvezzek. A vége meg az lett, hogy összeg.ciztem a plüss üléskárpitot. Szóval nekem nagy csalódás volt. Az jó lett volna, hogy az autó mellett döngessem meg kutyában, de ahhoz nem vagyok elég bevállalós, max valami garantáltan kihalt helyen, ahol senki sem jár.
2023. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hazavittem a lányt (tél volt, nagyon hideg, 10 emeletes ház), a házuk melletti parkolóban álltam meg. Jó hosszúra sikerült a búcsúzkodás. Először csak csókolóztunk, aztán valamennyi idő múlva észrevettem, hogy körbe teljesen bepárásodtak az ablakok. Ettől felbátorodtunk. Nem volt túl kényelmes elől, aztán hátul picivel jobban el tudtunk helyezkedni. Összességében nagyon jól sikerült búcsúzkodás volt.
2023. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Duna parton egy bekötő úton. Épp vihar volt, így senkinek nem volt kedve sétálni. A kocsi meg hamar bepárásodott így senki nem látott minket.

Hátsó ülést lehajtottuk és ott csináltuk. Mikor kiszálltunk szó szerint gőzölögtünk. De amúgy rohadt kényelmetlen, rosszabb mint egy twister party. Ha nem valami ordenáré nagy autód van, hanem sima személy autó meg se éri. Akkor inkább szoba bérlés.

A másik alkalom meg autó szerelés közben volt. Párom szerelte a garázsnál az autómat én meg arra gondoltam miért ne avathatnánk fel az enyémet is. Hátsó ülésre rá és 10 perc lovaglás. Azt kifejezetten egy gyors menetnek terveztük.


Zsepi legyen nálad. Csajnak tiszta bugyi.

2023. máj. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

kombi ford mondeom van, full sötét üvegekkel....

bárhol lehet, és csináljuk is :)

körülöttünk jönnek-mennek

2023. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többfélén, többfelé. Több kocsival is... mármint.... nem a kocsikkal csináltam és nem egyszerre egy időben több kocsival :D
2023. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 NTBS ***** válasza:
91%
Még soha. De egyszer talán összejön.
2023. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Autoban kenyelmetlen
2023. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kispolskiban hátsó ülésen. Az első ülés előre hajtva, a csaj lábai hátra hajtva. Puncinyalás, majd tüzelés.
2023. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!