Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már autóban, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már autóban, és ha igen, milyen helyen/hogyan történt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy pl. egy erdőszélre vagy bekötőúthoz félreállva, nem jött-e arra közben senki?

És hogy történt, első ülésen, hátra befeküdve, stb?



2023. máj. 20. 14:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, sokat, sokféle kocsiban, télen, nyáron, itthon, külföldön, meztelenre vetkőzve és csak instant pár perces dugás is volt, csak a feltétlenül szükséges testrészeket szabaddá téve.

Szerintem nem kényelmetlen, tök jól ki lehet támasztani.


Corsa hátsó ülés volt talán a legkisebb hely.

Hárman is nyomtuk egyszer egy Citroen BX hátuljában (mondjuk ott volt néhány pár perces filmszakadás, kicsit sokat ittam).

A családi autónk egy Zafira Life, 9 személyes kisbusz, sötétített ablakokkal, na abban szó szerint bárhol lehet, csak az első ablakon lehet belátni, úgyhogy okosan kell helyezkedni.

Ha az ember kiveszi a második és harmadik üléssort, akkor kényelmesen befér egy 90*200-as matrac, és elég jó a belmagasság is, azaz majdnem teljes értékű ágyként működik.


Erdei úton motorháztetőre fektetve, csomagtartóra hajolva is lehet, bár ott a szúnyogoknak határozottan ki van téve az ember alfele...


Utána meg kell nézni az esetleges lábnyomokat a tetőkárpiton, ülésen, ablakon, és nem árt ha valami textil kerül az ember alá, hogy ne kelljen utána aggódni az üléshuzat tisztításán.

2023. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert baromi kényelmetlen.
2023. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Én elég sokszor.Először egy trabantban az első ülésen lovagolt meg a nő.De volt olyan is hogyréten a hátsó ülésen dugtam a lányt vagy40 percig,az ajtó nyitva mert úgy fértünk el,a feje kilógott és verte az eső és visított mint a fába szorult féreg.Akkor meg is láttak minket de nem foglalkoztunk vele
2023. jún. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Többször volt.

-Vezetés közben szopott le meg verte ki a barátnőm. Izgi érzés volt, de biztonsági okokból azért nem ajánlott.

-Innen ismertem meg egy lányt. Kocsikáztunk az éjszakába menően, aztán a lakása előtt még smároltunk, pettingeltünk sokat a kocsiban. Ekkor volt először dolgom multiorgazmusos lánnyal, megszámolni se tudom, hányszor ment el, néha semmit, de konkrétan semmit nem csináltam, csak simogattam a lábát, akkor is.

-Szintén innen ismertem meg a lányt. Nagyjából erre ment ki a játék, beszélgettünk egy ideig a kocsiban este egy kietlenebb útszakaszon, aztán leszopott. Nem volt nagy eresztés a csaj, meg nem is volt igazán szimpi, úgyhogy megdugni már nem is igazán volt kedvem, szóval miután kitettem, nem is beszéltünk többet.

2023. jún. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
58%
Sosem értettem a sz.pós nőket. Neki abban mi volt jó hogy lesz.pott? Kérdésre: egy barátommal sokat csináltuk autóban. Erdőszélen meg eldugott utcában is. Kedvencem volt amikor beleültem. Ilyenkor már mindig őrülten kívántuk egymást. Csókolóztunk aztán jöhetett is az aktus. Imádtam.
2023. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

15ös

Egyrészt nem minden nő csak magára gondol, hanem arra is, hogy a pasijának jó legyen. Másrészt sok nő egyszerűen imád szopni, és fel is izgul tőle.

2023. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Erdőben. Nagyon kényelmetlen
2023. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
15. Igen persze sok nő szereti csinálni. Azért a teljes képhez hozzátartozik hogy nem 100%!!! Egy másik kategóriában volt egy kérdés: Nók fontos nektek, hogy orálozhassatok egy kapcsolatban? Tehat nem az, hogy csináljak-e, hanem hogy ez mennyire fontos a számukra. Én is meglepődtem. Meg nyilván előnyt is jelent ha egy nő mesterien tudja használni a száját. Kollégám, aki kb. minden nőt megkaphatna azért van pont azzal akivel mert a nő napi 2-szer lesz.pja.
2023. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kényelmetlen. A nyitott csomagtartóba behajolva, motorháztetőre rádőlve még elmegy. Az első ülésen leszopni már nem annyira, de dugni kifejezetten kényelmetlen. Legyünk már túl rajta érzés
2023. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon erősen álltalánosítol 18-as, nem nekem írtál én másik válaszoló vagyok. De miért nem élvezhetnék az emberek a nők is nyilván nem ezt írtad de ebből nagyon az jön le, mintha abba a régi világban élnél hogy ez lealacsonyító dolog a nők szemszögében. Persze vannak debil állatok akik nem érdemelnek nőt sem és inkább mást amit nem írnék le. De akik ezt tök normálisan fogják fel azokkal mit kell ellenkezni? Nem tetszik a válasz görgess tovább vagy keress másik kérdést. Mindig lesz akinek ez tetszik és lesz olyan is akinek ez nem. Fogadd el.
2023. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!