Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mekkora volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mekkora volt az eddigi legkisebb pénisz amivel dolgotok volt, és milyen volt vele a szex?

Figyelt kérdés

Én egy relatíve idős szűz vagyok, akinek nagyon kicsi… De nem emiatt vagyok szűz, ez csak hab a tortán.


Tudom hogy maga a komplexus taszítóbb mint a kis méret, nekem csak enyhe komplexusom van, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem félek attól hogy mi lesz amikor meglátja egy nő…


Igen, én is önbizalom hiányos “lúzer” srác vagyok mint még sokan rajtam kívül, de ha megnézzük a smink divatokat, a filterek népszerűségét, stb. akkor rájövünk, hogy még a kifejezetten szép lányok között is a legtöbben bizony önbizalom hiánnyal küzdenek, szóval ha lehet emiatt nem kérnék kioktatást, csak válaszokat a kérdésre…


Előre is köszi!



2023. máj. 25. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 11.5 cm hosszú kb, a vastagságot azt nem tudom, de a hosszúsággal nagyabból arányos, nem tűnik sem vastagnak sem vékonynak… Tehát az átlagos hosszúhoz képest valamivel vékonyabb lehet.
2023. máj. 25. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak 11-12. Így elméletben ugyan akkora mint a tiéd. Élvezem vele. 10+ éve vagyunk együtt.
2023. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10cm volt, de végig kőkemény. Nagyon meglepődtem, de nem tettem szóvá, mert amúgy nagyon bejött a srác. Sokat kényeztett, élvezésig nyalt, hüvelyi orgazmusom nem volt, de utána mégegyszer kinyalt. Nem volt okom panaszra, kellemes emlék volt.
2023. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2.


Köszi a választ!

Ez megnyugtató azért, hogy van akinek ez is elég.


Egyszer voltam érettségi előtt házibuliban, akkor először és utoljára életemben.

Fura, hogy egyáltalán elhívtak, mert leginkább csak a népszerű emberkéket hívtak el…


És volt ott pár ribi lány is, az egyiknek havonta új barátja volt…


És felelsz vagy merszeztek, én nem játszottam… A lényeg, hogy az egyik amúgy jóképű és sportos srácot kézzel kielégítette az egyik lány, de közben meg mindenki megalázta hogy milyen kicsi neki. És még hónapok hetekig szóba jött sokszor, hogy annak a srácnak milyen kicsi…


Nem tudom, hogy mekkora lehetett neki, de amúgy mellettem csinálták ezt a dolgot és az tuti, hogy az enyémnél nagyobb volt neki… :/

2023. máj. 25. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi, hogy ezt írom, de a nők jelentős részének még az átlag is kicsi.
2023. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Mereven 7cm

Nem számít a méret, nem csak úgy lehet orgazmus.

2023. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Számomra off.
2023. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
5@ Téves , fiatalon voltam párral, mindegy milyen volt az elvárás vagy kívánságuk tuti előjáték és trükkös csel ötletesség , csúcsra lehet vinni . Azt mondták az enyém nagy nekik de tévedtek, pont klassz volt . Nekik izgalmi állapotban nehezen 3 ujj volt a max , nem vastagak az ujjaim. Biztosan van sok nő aki lent bennyeli a 23-X cm is .
2023. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 20-22 korul van, de nem orulok neki, persze latvanyra jo, de egyszerűen senkivel nem tudok egy onfeledt, jot szexelni, mert faj a noknek.
2023. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!