Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki megszakítással védekezik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megszakítással védekezik, az hogy tudja élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz élmény, folyamat magamra kell figyelni, nehogy elmenjek. Jó tény nem bírom sokáig így, csak 5-10 percet.

Barátnőm ragaszkodik ehhez, mert neki gumiban nem élvezet.

Azt meg egyikőnk se szeretné, ha gyógyszert szedne.



2023. máj. 26. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Exemmel volt egy ilyen időszakunk. Ritkábban szexeltünk, cserébe gyakran inkább orálisan elégítettük ki egymást. Biztonságos és legalább annyira élvezezes (sőt én jobban is szeretem)


26f

2023. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell tanulni, onnantól semmi gond, kb 20 évig védekeztem így, több partnerrel. Én nagyjából akkor megyek el, amikor akarok, így aztán, egyszer csak szóltam, hogy jön a cucc, még időt hagyva a partneremnek, hogy be tudja kapni. Na, ez a jó része, ha már punci nem lehet, akkor legalább mehet mindig szájba, meg mindenhova. De azért mellékkörülményként 2 terhesség volt sajnos, hiába figyeltem mindig. CCa 3000 aktusból ez nem olyan rossz, de mégis.
2023. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én jól bírom, érzem ha már közel járok és van technikám amivel elhúzom a dolgot.
2023. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért azt tegyük tisztába, hogy a megszakítás az nem védekezés….
2023. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-nél a tuti válasz. Éppen ezért élvezem ahogy azt kell. Pl.: dugunk így változz pózokban, nyalással, szopással komibnálva. A csajomnak van orgazmusa így, olykor kettő is. Én pedig a végén a szájában tartva a farkam élvezek el. Erre voltál kíváncsi kérdező?
2023. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk az időbe kiveszi az minden csak nem védekezés.
2023. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan ezzel srácok, mikor egyszerre mentek el akkor kb lehetetlen megállni. Tapasztalat.


De hogy ne legyek ilyen lelombozó: fontos, hogy a nő is észrevegye a jeleit annak, hogy a pasi hamarosan elmegy, így ő is időben tud lépni.

2023. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert te is mint az állatok, csak az a jó ha elélvezel és minél hamarabb.


Pedig az odáig vezető út az sokall teljesebb és jobb.

2023. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy szingli koromban hozzászoktam a hosszú masztikhoz, így szex során is sokáig bírom.
2023. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

ha jó önfegyelmed és önkontrollod van, a megszakítás teljesen jól működik.

egy esetben nem működik: ha a férfi előváladékában sok a spermium (ez a férfiak kb. 5 százalékáról mondható el)

2023. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!