Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egyszer kavaratato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egyszer kavaratatok egy nővelmekkora az esélye, hogy megismételnétek vele?

Figyelt kérdés

Lehet gáz, lehet nem, mindegy leírom:D


Múlt héten voltam egy buli-összejövetelen ahol összetalálkoztam az egyik barátom egy barátjával. Párszor találkoztunk már korábban, rendes volt, de különösebb érdeklődést nem mutatott akkor, én is csak annyit jegyeztem meg, hogy igencsak jól néz ki.


Na a múlt héten viszont elkezdett flörtölni, aztán csókolóztunk a végén pedig petting is lett. Nem számítottam rá, nem is vagyok az a típus aki ilyenekbe keveredik, meglepett a dolog de nagyon jó volt. Szex nem volt, de ő akkor akarta volna.


Eleinte úgy voltam vele, hogy szép volt jó volt ennyi volt. Aztán pár napra rá elkezdett nagyon hiányozni a dolog (szingli vagyok) és azóta is csak az az éjszaka jár a fejemben.


Szívesen megismételném a dolgot, sőt akár többet is ha újra összefutnánk és úgy alakulna. Nem akarok kapcsolatot meg semmi, nem erről van szó.


Egy ilyen esetben, ti benne lennétek a folytatásban vagy naiv elképzelés ez tőlem és inkább gáz?



2023. máj. 26. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Soha a büdös életben nem kavartam senkivel. Azt se tudom, hogyan kell. Soha nem is volt rá módom ilyen egy éjszakás dolgokra. Csak tartós, illetve tartósnak induló kapcsolataim voltak.
2023. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Egy próbát mindenképp megér, mit veszíthetsz vele?
2023. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Légyszíves a lenéző válaszokat hagyjuk! Nyilván én is jobban örülnék egy tartós, minőségi kapcsolatnak, de jelenleg nincs olyab személy az életemben akivel lehetne.


Az életet meg élvezni kell!

2023. máj. 26. 12:33
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
De miért nem dughatnátok, nem tiltja meg senki.
2023. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Mi is így kezdtük.

Első alkalommal csók volt. Akkor 2 hónapig flört. Utána szex.

Akkor 4-5 hónapig tartó távkapcsolat. Utána csak összejártunk néha néha sexelni.

Már most a férjem. Pedig egyikünk sem gondolta volna az elején.

2023. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Mi bajod lehet? Én nem sokat agyalnék, ráírnék, hogy volna-e kedve találkozni. Egy férfi nem olyan bonyolult lélek, mint egy nő, el kell mondani, mit szeretnél. A válasz is egyértelmű lesz. Hogy egy klasszikus filmből idézzek, "mint a kaparós sorsjegy".

A károgókkal ne törődj, a te életed, te éled. Nem ártasz vele senkinek (már ha a pasi is szingli), és még akár hosszabb távú - hogy is mondtad: minőségi - kapcsolat is kisülhet belőle.

2023. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Arra irányult a kérdés, hogy ha egy férfinek volt egyszer egy ilyen élménye, akkor vajon belemenne-e a (felvázolt) folytatásba?
2023. máj. 26. 13:08
 8/23 anonim válasza:
39%
Haver, nem érzem magam állatnak, sem vadbaromnak, sem majomnak, hogy kavarjak a másik nemmel...
2023. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Folytatás alatt a fizikai részét értem a dolognak, nem lelkit.
2023. máj. 26. 13:11
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Rendben, akkor röviden: igen. Nyilván ez az én hozzáállásom, nem tükrözheti a szóban forgó pasi gondolatait.
2023. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!