Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy sokan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sokan azt mondják,boldog házasságban élnek,közben meg hajszolják a neten a titkos szex kapcsolatokat? Mire jó ez:?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem bírtam megérteni,hogy elveszel valakit feleségül,elvileg akkor szexelsz vele amikor csak akarsz, mert ott van,és szereted őt. Jó persze,vannak olyanok is,amikor a nő fáradtabb és nem akar összebújni.Na, de azért mégis.. Valaki egy ismeretlen nőért kockára teszi a házasságát,és a gyerekeit is, ( ha vannak), mert ugye a legtöbb nő,ha ilyesmi derülne ki a férjéről azonnal elválna. Akkor megéri ez? Miért nem addig hajszolta a nőket, amíg nem köteleződött el? És mit vár egy idegen nőtől? Ő csak lyukat tud szolgáltatni,de érzelmeket nem. Miért jó az,hogy érzelemmentesen megdöngetnek valakit,és mindenki mehet a dolgára? Ilyenkor szokott az lenni,hogy ellaposodott a kapcsolat,meg nem jó, és izgalmas a szex. De ha már évekig együtt élsz valakivel, akkor nem ismered ki annyira,hogy esetleg különböznek az igényeitek?28(n
2023. máj. 27. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

“Mivel másabb egy másik nővel?”

Én azért kíváncsi vagyok, hogy egy másik nő milyen hangot ad ki, mikor remegve elélvez a nyelvemtől. Milyen hangerővel, mennyire áthatóan. Nagyon szeretem a feleségemet, de kíváncsi lennék, hogy más puncijának is milyen az íze.

Nekem meg van engedve, hogy szexelhetek más lánnyal, kizárólag csak szex miatt, de sosem volt rá példa az elmúlt 12 évben.

2023. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11es akkor ti nyitott házasságban éltek?
2023. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem. De a feleségem nem akar korlátozni abban, hogy megéljek kalandokat. Viszont az érzelmi kapcsolat mással az nem támogatott dolog.
2023. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi idősen még én is pont ilyen rózsaszínben láttam a világot. Ó, örök szerelem, mindig vele másra még csak soha gondolva sem.

De áhh, a valóság nem ilyen. Sok év után az ember vágyik újra. Új, más érzésekre, reakciókra, élményekre, tapasztalásokra. Magára az oda vezető út izgalmas perceire, pillanataira, momentumaira.


És a legrosszabb mikor benne van a vágy az emberben, de megtenni nem képes.


És nem kell csak a férfiaknak szegezni ezt a kérdést. Ugyanúgy megvan ez a nőkben is.

2023. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13 as, az h. érzelmi is kialakul e két emberen múlik...persze hogy nem támogatja, mert szeretitek egymást! Akkor ha mással is dughatsz gondolom neki is meg van engedve h máshoz menjen új élményeket szerezni...
2023. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincsen megtiltva neki sem, de nem is akar, mert neki voltak előttem kalandjai. Nekem meg azok kimaradtak. De nem is vagyok nőcsábász típus. De néha szeretném tudni milyen érzés az.
2023. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Fhuu ez akkor elég nehéz sztori🤷‍♀️ mehetnél, de nem mész inkább vágyakozol.. szenvedsz és nem teszed meg.Minden elismerésem tényleg szereteted a feleségedet😀😀😊
2023. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nos, alapvetően a biológiank nem a társadalmi szokásokra van beallitva. Azert vannak vagyak, mert ez a természetes. Minél több utód minél több nővel. Csakhogy nem vagyunk mar állatok. Vannak szabalyaink. Ettől leszünk emberek. Ez egy döntés. Ha valaki megteszi, megteszi. Ha valaki nem, akkor nem. Mindenki döntse el mi a helyes szerinte.
2023. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!