Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz ha tiniként sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha tiniként sok dolog történt a kanosság miatt amit utólag máshogy látsz?

Figyelt kérdés
Egy haverom kiakadt mikor szóbahoztam hogy emlékszik-e rá hogy gimi elején kiverte nekem meg én is neki. Csak azt nem vágom miért?! Megtörtént és kész. Nem meséltem senkinek. Csak eszembe jutott mert jó volt. Legalább 20x volt ilyen. Egy csajom se vert olyan jól azóta se. De ez tök nem arról szólt hogy melegség vagy bi. Kanos tinik voltunk csak. Ugyan mi miatt kell ezen hiszti? Persze nem mesélném el másnak meg csajnak se de… vagy én vagyok csak úgy vele hogy ez nem gáz? Nem ettől lesz meleg vki. Ma is lehet hagynám.
2023. máj. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem büszke rá, most már nem tenné meg, így nehéz neki ezzel szembesülni. Én is csináltam olyan dolgokat figyelmhiányos, hormontúltengéses kamaszként, amikre ha most visszagondolok, rossz érzés fog el.
2023. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszti, de nem vagytok teljesen heterók - a haverod sem az.
2023. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ma is benne lennék és nem azért mert fiú hanem mert jól verte. Nem izgat. De mindegy. Ezt ő nem tudja. Nem is emiatt mondtam neki…
2023. máj. 29. 15:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és én nem verném neki… mert amúgy is zavart hogy neki 20cm és nekem csak 16. Meg amúgy se aktuális ez. A kérdés lényege az hogy mi miatt akadt ki?!
2023. máj. 29. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 a miatt hogy csak nagyon enyhén biszex és küzd saját magával ez ellen, nem akarja a "melegtudatot".
2023. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az otosnek van igaza.
2023. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!