Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kéne úgymond elfogadnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne úgymond elfogadnom ezt a dolgot? F26

Figyelt kérdés
Előljáróban annyit,hogy így 26 éves létemre még sose szexeltem ami tuti,hogy most sok embernek fura lesz de már megszoktam.A másik az,hogy eléggé túlgondolom meg túlmisztifikálom a dolgokat a szexel kapcsolatban.Számomra nekem nem olyan a szex vagy csak a gondolata mint a többi embernek hanem nagyon más.Az egy dolog,hogy nem értem miért akarja mindenki a másik meg,hogy miért szexelnek úgy egyesek,hogy nem éreznek semmit a másik iránt.Egy dolog amit lehetségesen meg kéne említenem az az,hogy aspergeres vagyok szóval lehet emiatt van ez a másfajta felfogásom.Járok pszichológushoz és a múltkori alkalommal elmondtam neki,hogy 1 hónapja próbálkoztam egy 38 éves nőnél aki itt lakott a szomszéd városban és lefeküdt volna velem viszont maga a gondolat,hogy én egy korban nálam idősebb nővel feküdjek le plusz maga a szex gondolata is mintha szabályosan felzaklatott volna.Lehet az is benne van a pakliba,hogy én nem akarok olyan lenni aki lefekszik ezzel azzal csak azért mert ki akarja a vágyait elégíteni.Nem akarom az egész sztorit leírni de aztán végül nem lett a dologból semmi.Elmondtam mindent a pszichológusnak aki azt mondta,hogy ezek a dolgok természetesek,nem rosszak a gondolatok amikre gondolok,vannak kapcsolatok amik direkt azért vannak,hogy a másikat bevezessék a szexualitás világába stb.Az eset és a beszélgetés után úgy érzem magam belül,hogy egyszerűen nem tudom magam hova rakni így szex terén.Egyik felem az rendesen azzal akarja akivel majd talán együtt leszek,a másik felem meg úgy van,hogy úgy se lesz senkim soha szóval hébe hóba 1-1 kaland beleférne de akkor ha az megtörténne akkor nagyon utálnám magamat.Elhiszem,hogy eléggé fura vagyok de remélem,hogy jól fogalmaztam.

2023. máj. 29. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Jah, fura vagy. Úgy csinálsz mintha a szex valami misztikus isteni dolog lenne. Meglátszik még szűz vagy.
2023. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát barátom mi innen a távolból nem fogunk tudni neked okosabbat mondani mint a terapod.
2023. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne gondold túl. Ha összejön és komfortosan érzed magad a partnerrel, csináld.

Szerintem ha túlesnél az elsőn egyből más megvilágitásba helyeznéd az egészet. De ez normális.

Mikor randiztam életem első fiújával szüzen, 6 hónapig ismerkedtünk meg randiztunk és már 2 hónapja párkapcsolatban voltunk mire lefeküdtem vele. 7 évig voltunk együtt.

Most már hidd el nem fog 6 hónapig tartani a becserkészés :)

Nincs ebben semmi különös. Minden ok veled.

30/N

2023. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is aspergeres vagyok legalábbis papíron és én sose gondoltam így és volt olyan akivel érzelem mentessen feküdtem le.. a helyzet adta
2023. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!