Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz elfogadnom? 26F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadnom? 26F

Figyelt kérdés
Miért nehéz elfogadnom azt ha van egy párom és neki volt nagyobb farkú csavoja? Pedig nekem sincs kicsi. Senki mástól nem érdekelne csak tőle
2023. febr. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért nehéz elfogadnod mert féltékeny vagy az előző pasijára, mert hogy vele biztos jobb volt a dolog....


De fölösleges ezen agyalnod, és bosszankodnod.

2023. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? A farok méret önmagában semmit se jelent.. Különben is egy bizonyos méret felett sok nőnek már inkább kellemetlen és fájdalmas.
2023. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Azért mert még nem tudtad rendesen megdugni a nőt.

Nekem volt olyan nővel dolgom aki előttem volt fekete hapsival.

De két dolgot gyorsan tisztáztam magamban.

1. Most velem van tehát valamit én tudok jobban mint az előző pasi

2. Ott pihen mellettem a csaj és láthatóan ki van simulva az arca, tehát az aktus jó eséllyel kielégítő volt számára.


Tehát jó vagyok.

Tehát pont lesz*rom hogy előttem kivel kefélt.

2023. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert alapból egy szorongó személyiség vagy, aki bár nem szeret szorongani, de mégis mindig talál valami f.szságot ami miatt aggódhat.
2023. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez csak férfi hülyeség hogy a farokméret annyira számít. Barátnőm is csak az enyemnél nagyobbakkal volt előttem, igaz hogy csak 1 centi különbség volt. De mégis velem élvezett el egyedül.
2023. febr. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5össel teljesen egyet értek.

Az a lényeg,hogy használni tudja valaki.

2023. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valahol természetes, az én barátnőmet pl az zavarja, hogy voltak tőle csinosabb és szerinte szexibb exeim is. Engem is például frusztrál, hogy 5 percnél tovább nem tudom megdugni, mert hamar elélvezek, és arra gondolok, hogy az exe lehet tovább bírta. Viszont általában kielégül így is, és élvezi a szexet, szóval erre koncentrálok. A lényeg, hogy te kielégíted?
2023. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!